Google працюе над проектом Project Glass.

Нещодавно Google офіційно оголосила про роботу над програмою Project Glass. На сьогоднішній день це один з пріоритетних проектів компанії, який, звичайно ж, повинен бути захищений від зазіхань конкурентів. Тому Google подбала про захист ключових моментів проекту як об’єктів інтелектуальної власності. Простіше кажучи, інтернет-гігант оформив відповідні патенти, в яких описані основні функції пристрою доповненої реальності і щось більше, про що розробник поки офіційно не заявляв.

Два патенту із загального пакету отримали назви «Універсальні окуляри з вбудованим інтерфейсом вводу-виводу» і «Дисплей природного освітлення і система відображення даних». У першому описано пристрій, представлений в офіційному концепті. У документі говориться, що він «включає в себе рамку, модуль дисплея, як мінімум один сенсор і трансивер», які монтуються на рамці для отримання повідомлень.

У другому патенті описано подібний пристрій, тут також є «система для відображення даних, [яка включає] модуль дисплея і передавальний блок». Однак на одній з ілюстрацій до патентної заявки зображений шолом, що може свідчити про плани Google вийти за рамки споживчої електроніки і випустити продукт, призначений для військовослужбовців та правоохоронних органів.

В одному з документів описаний також «дисплей стільникового телефону, який кріпиться на окулярах», це свідчить про намір випустити спеціальну версію для людей, які носять окуляри для корекції зору. Крім знімною конструкції, пристрій включає в себе сенсор, який виявляє, коли окуляри надягають або знімають. Треба думати, в реальності всі ці гаджети будуть виглядати привабливіше, ніж на ілюстраціях до патентів.

Залишити відповідь

Share via