Колір очей та характер людини.

Очі – це дзеркало душі. Саме вони можуть дуже багато розповісти про людину. Очі є відмінним джерелом інформації про людину. Через очі людина сприймає знання, завдяки яким вона розвивається. Але не багато хто здогадуються про те, що колір очей впливає на характер людини.
Знаючи про особливості кольору очей, можна краще зрозуміти себе та оточуючих людей. Очі, на відміну від інших ознак, завжди видно.

Для того щоб зрозуміти як колір очей впливає на характер, слід точно визначити їх колір і відтінок. Очі кожної людини унікальні, їх забарвлення неповторне. Загальне правило говорить, що темний колір очей властивий людям активним, енергійним, сильним і пристрасним, а світлий колір – ранимим і романтичним.

Отже, як же колір очей впливає на характер людини?

Чорні та карі очі характерні лідерам і владним людям. Їм властива чутливість, сексуальність і гарячий темперамент. Вони випромінюють теплоту і чарівність, вміють подобатися оточуючим, люблять перебувати в центрі уваги. Карооким людям потрібне постійне схвалення і визнання. Вони влюбливі і життєздатні, конфліктні і запальні, безстрашні й рішучі. Чим темніше колір і глибше відтінок очей, тим яскравіше проявляються ці якості.

Горіхові очі властиві сором’язливим, мрійливим людям. Вони старанні і працелюбні, поступливі і скромні. На таких людей завжди можна розраховувати, вони не підведуть. Особливим властивістю характеру є самостійність. Тиску з боку вони не люблять. Якщо людина з горіховим кольором очей зможе перебороти невпевненість у собі, то він доб’ється великих життєвих успіхів.

Зелені очі характерні ніжним людям. Їх любов завжди гаряча, вірна і щира. Зеленоокі люди дуже витривалі, стабільні, напористі, вперті, сильні та цілеспрямовані. Не дивлячись на всі ці якості, в житті їм може не вистачати енергії та сил. Вони прагнуть до професіоналізму в будь-якій справі. І це часто вдається.

У блакитних очах ніби таїться обман. Блакитноокі люди романтичні і мрійливі, ранимі й чутливі. Образити їх легко, вони багато чого приймають дуже близько до серця. Іноді власники блакитних очей можуть бути жорсткими і холодними. Через любов до різноманітності, вони непостійні. Серед блакитнооких людей часто зустрічаються талановиті та творчі особистості.

Стиль одягу, хода, жести, манера спілкування і т.д. – Все це характеризує людину. Але, тільки заглянувши людині в очі, ви зможете зрозуміти його по-справжньому.

Залишити відповідь

Share via