Запорука успіху

Компанія Michelin має колосальний досвід у виробництві покришок для різних транспортних засобів, адже вона займається цим уже більше 120 років. Французькі шини добре і давно відомі на російському ринку, і це не дивно, – продукція Michelin часто опиняється в лідерах численних порівняльних тестів автомобільної гуми.

З точки зору маркетингу, почуття поваги, яке споживачі відчувають до компанії, – один з ключових чинників, що допомагають успішно просувати продукцію. Нові бренди з усіх сил намагаються зарекомендувати себе, заслужити цю повагу. Стародавнім же маркам, таким як Michelin, в цьому плані трохи простіше – їх репутація зароблена роками і десятиліттями наполегливої ​​праці по вдосконаленню власної продукції.

Вони ж, як правило, спираючись на свій величезний досвід і накопичені знання, виявляються і головними новаторами на ринку. Наприклад, Michelin одними з перших представили шини, спеціально розроблені для сучасних кросоверів. І це цілком логічно, адже тренд створення модних і престижних автомобілів класу SUV придумали автовиробники із західної Європи – Land Rover, BMW, а після за нього вхопилися і всі інші. Відповідно, європейським компаніям простіше довіряти спільні розробки гуми для нових моделей своїм «сусідам» – європейським шинникам. А французи, як відомо, найстаріші і найбільш шановані виробники покришок в Європі.

Весь накопичений за пару десятиліть досвід з виробництва літньої гуми для кросоверів сьогодні втілено в моделі – Michelin Latitude Diamaris.

У цієї шини типово шосейна спеціалізація. Тобто всі характерні особливості покришки спрямовані на отримання максимальних характеристик на сухому і мокрому асфальті.

Головні технічні особливості – центральне ребро, що забезпечує велику точність реакцій на поворот рульового колеса, і асиметричний протектор зі спортивним малюнком, який гарантує хорошу поведінку на сухому асфальті і впевнений відведення води із зони плями контакту на мокрому асфальті. У тому числі, покришка має більший опір акваплануванню. Широкі поздовжні і поперечні канали підвищують і загальну безпеку, дозволяючи поліпшити гальмівні якості на всіх типах покриттів за рахунок великої кількості гострих граней протектора.

Звичайно ж, Latitude Diamaris відповідає і загальної сучасної концепції Michelin по створенню більш екологічних, енергозберігаючих та безшумних покришок. У складі гумової суміші використовується кремній і рапсове масло. Це забезпечує низький опір коченню, а також м’якість і одночасно зносостійкість протектора.

Latitude Diamaris істотно скорочує і витрата палива. Не останню роль в цьому грає відносно невелику вагу покришки. При розмірності 215/65 R16 він складає трохи більше 12 кг. Максимально допустиме навантаження при цьому – 750 кг, а індекс швидкості шини «H», що означає максимально допустиму швидкість в 210 км / ч.

За даними різних зарубіжних мережевих ресурсів і автомобільних видань, головні достоїнства шини Latitude Diamaris – це, в першу чергу, чудові зчіпні властивості на сухому асфальті і дуже низький рівень виробленого шуму. Судячи з відгуків користувачів, можна розраховувати і на видатні характеристики «життя» шини. Так один з американських шанувальників моделі стверджує, що на своєму BMW X5 на одному комплекті даних покришок зміг проїхати цілих 60 000 кілометрів.

Додатковим свідченням видатних характеристик можна вважати і той факт, що модель була омологовані такими автовиробниками, як Porsche, BMW, Mercedes, Land Rover, Volkswagen і Volvo.

На одному з автомобілів редакції MotorPage.ru будуть протестовані покришки Michelin Latitude Diamaris розмірності 215/65 R16. Результатами нашого тесту ми поділимося з читачами у статті за підсумками сезону експлуатації.

Залишити відповідь

Share via