Способи швидко прокинутися

Не можете вранці відірватися від подушки? Вранці відчуваєте млявість, загальмованість і прокидаєтеся тільки до обіду? Що ж вітаємо, ви ставитеся до категорії людей, які відчувають стрес від пробудження раннім ранком. Що ж робити?

Не все так плачевно і нижче ми наведемо вам найдієвіші способи, що допомагають швидко прокинутися.

Пробудження

Отже, для початку намагайтеся раніше лягти ввечері, щоб вранці полегшити процес пробудження. Як запевняє наука, для повноцінного сну досить 7-8 годин, але існує індивідуальна особливість організму, при якій кількість необхідних для сну годин може збільшуватися. Тільки якісний сон допоможе вам швидко прокинутися.

Замість звичайного сигналу будильника поставте приємну мелодію або улюблену пісню. Як тільки пролунав будильник, не схоплюватися стрімголов з ліжка, так ви завдасте стрес організму. Полежіть кілька хвилин у ліжку, поніжтесь, потягніться і тільки потім починайте неквапливо вставати.

Водні процедури

Користь водних процедур безцінна. Не пошкодуйте 15 хвилин свого часу на цей спосіб, що допомагає швидко прокинутися. Душ починайте з теплої води, вона допоможе організму прокинутися. Коли відчуєте бадьорість, чергуйте теплу воду з прохолодною.
Комбінований душ не тільки освіжить і підбадьорить, але й сприятливо позначиться на стані шкіри. Для найбільшого ефекту можете зробити легкий пілінг і масаж.

Ранкова гімнастика

Візьміть за правило, робити ранкову гімнастику. Це не тільки відмінний спосіб швидко прокинутися, але можливість підтримувати фігуру в формі, а м’язи в тонусі. Тільки не переборщіть з навантаженнями. Інакше замість користі отримаєте зворотний результат.

Протирання льодом

Якщо всі перераховані вище способи вам так і не допомогли підбадьоритися, то спробуйте протерти обличчя кубиком льоду. Результат – миттєва бадьорість. Крім того цей спосіб поліпшує стан шкіри і дарувати їй свіжість і молодість.

Легкий сніданок

Легкий сніданок з вмістом корисних продуктів допоможе вам активізувати роботу травної системи. Хорошу бадьорість дає зелений чай зі шматочком лимона.

Пішки до роботи

Якщо на вулиці стоїть приємна погода, то відкиньте умовності і вирушайте на роботу пішки. У разі якщо робота знаходиться не близько і до неї приходиться їхати на автобусі або метро, ​​то спробуйте вийти хоча б на одну зупинку раніше і трохи розім’ятися перед робочим днем.

Ось основні способи, які допомагають швидко прокинутися вранці. Якщо ви спробуєте використовувати хоча б один з них, то ранкове пробудження стане для вас набагато приємніше і легше.

 

Залишити відповідь

Share via