Тяжилівський маніяк полює на школярок?

Таке сенсаційне повідомлення поширилось Вінницею.

Під кінець навчального року у школах мікрорайону Замостя обласного центру як грім серед ясного неба вибухнула чутка про маніяка, що полює на школярок — учениць молодших класів. Мікрорайоном поширились чутки про невідомого чоловіка, який, ігноруючи цивілізований дрес-код, підчікував дівчаток у під’їздах, підсідав до них у ліфт та наводив жаху на вчительок у кущах неподалік шкіл… – Цей чоловік вже давно діє у мікрорайоні. Якось я побачила, як поміж будинків якийсь чоловік радо демонстрував у всій красі своє чоловіче «достоїнство», — розповідає мешканка мікрорайону. — Це був чоловік середніх років, близько 35-45 років, в окулярах, посередньо одягнутий.

Тоді непристойні витівки чоловіка у кущах когось шокували, у когось викликали сміх. Та наприкінці навчального року ні дітям, а особливо їхнім батькам, вже було не до жартів. Чоловік почав підчікувати дітей у під’їздах та, кажуть, підсідати до них у ліфт. Батьки почали бити на сполох, оскільки під загрозою було життя та здоров’я їхніх дітей. На одну із школярок цей чоловік підчікував у під’їзді. Дівчатка грались у дворі, почав накрапати дощ, і одна з них побігла додому за парасолькою. Чоловік, мабуть, слідкував за дітьми, бо коли дівчинка поверталась, у під’їзді на неї чекав напівоголений чоловік. Ввечері дівчинка розповіла про дивного дядю без штанів батькам. Чутка про любителя «під’їзно-кущового» нудизму миттєво поширилась мікрорайоном.

У свою чергу, правоохоронці кажуть: ніяких заяв з цього приводу до правоохоронних органів не надходило, як і не було вчинено ніяких протиправних дій щодо дітей. А чутки та розголос не дають підстав для порушення кримінальної справи та розшуку ймовірного злочинця.

– У даному випадку ми маємо справу з таким сексуальним розладом як ексгібіціонізім: демонстрація статевих органів особам протилежної статі, — каже психолог Петро Вдовкін. — Цією формою сексуальних відхилень страждають переважно чоловіки. Така поведінка може бути обумовлена вихованням: значним тиском з боку матері або ж, у подальшому, — дружини.

Як правило, це люди із заниженою самооцінкою, «сірі мишки», які у такий спосіб намагаються привернути до себе увагу. Ексгібіціоністи отримують насолоду від переляку, викликаного шоку. Зазвичай будь-якого тілесного, сексуального контакту ці люди бояться. Безпосередньою фізичною агресією ці люди не загрожують суспільству, якщо не йдеться про серйозні психічні розлади. Але навіть спостерігання такого явища може завдати дітям серйозних психоемоційних травм.

Олександра ШВИДКА

33kanal.com 

Залишити відповідь

Share via