Создание своего сайта в интернете — весьма непростое занятие

Зробити поганий або хороший сайт можна на будь-якій мові програмування (з тих, на яких взагалі роблять сайти, звичайно). Тут складніше знайти замовника, який зробить добре і при цьому візьме адекватну суму грошей. Asp мову орієнтований на розробку дуже великих сайтів, наприклад корпоративних, соціальних і т. д. і в плані швидкодії поступається php.

Php — швидкодіючий, дуже легкий мову прог-я, є купа готових модулів. Але безпека сайту повністю на плечах розробника. З Java не стикався, скоріше щось середнє між asp і php. Розробка сайтів Тернопіль найкраще програмувати на php, це дасть змогу додавати до веб-сайту нові елементи і редагувати існуючі.

Стаття в принципі не погана, але як то поверхово описує мови. Просто хотілося б дізнатися при створенні більш менш великого проекту (може типу соц. Мережі) яку платформу краще заексплуатіровать, конкретно наприклад PHP і MySQL впораються з таким завданням чи краще вибрати платформу, тобто при великій відвідуваності як поводитимуться сайт, а може це більшою мірою залежить від потужності сервера?

Voven, при створенні великого проекту треба вибирати ту платформу, в якій краще розбираються програмісти. Великі системи є і на PHP і на ASP. NET, так що все залежить від розробників.

Особисто мені простіше програмувати на і чим більше мені доводиться писати на PHP, тим більше я захоплююся тими, хто створює класні речі на PHP :-)

Так насчет перла звичайно проїхалися хвацько, синтаксис я б не назвав складним, просто при більш глибоких знаннях, робити цікаві речі.

Те що він не розроблявся для вебу не означає що його не треба використовувати, у нього дуже багато все можливих бібліотек. Так само то факт то що його не вбудовують безпосередньо в HTML код швидше за все змусить початківця розробника дивитися в правильну сторону відділення даних від їх подання. Створення сайтів Тернопіль буде мати основну сторінку в html, а решта прикріпиться до бази даних. В Інтернеті в 2014 році цінується швидкість, тому мобільний сайт найкраще підійде.

Використання директиви strict змусить perl стежити за областю видимості змінних, всередині кожного блоку ви зможете створювати локальні змінні з однаковими іменами і дозволить програмістові писати більш надійний код, в пхп по більшому рахунку є глобальний контекст і всередині функцій.

Модулі перла є по суті модулями бібліотеками, більше схожими на dll, що підключаються файли пхп по суті просто шматки коду вставляються в основний скрипт.

За загальними відчуття, із за того що пхп має низький рівень входження дуже багато коду на пхп має дуже низький рівень, можливо це пов’язано з тим що пхп використовують дуже багато народу.

Клуб Тернопільських програмістів — 2014.

Один комментарий для “Создание своего сайта в интернете — весьма непростое занятие

  1. Статья написана чисто для гиков-задротов. Для обычного человека вообще не интересно и не цепляет с первых строк. Ну а сделать сайт в интернете совсем не сложно. Для этого не надо изучать PHP или Perl, хватит установленного WordPress движка и сайт готов. Осталось только наполнить его контентом.

Добавить комментарий