Приватний детектив у викритті шахрайств

Приватний детективПриватний детектив

Прагнення дізнатися чиїсь секрети закладено в самій природі людини. Прагнення їх приховати таке ж природне бажання. Ці два бажання постійно стикаються. Але коли мова йде про приватну власність і безпеки близьких, тут, як кажуть, всі засоби хороші. І не варто нехтувати досягненням сучасної техніки. Детективне агенство «Приватний детектив Луцьк» у містах Берестечко,  Володимир-Волинський,  Горохів,  Камінь-Каширський,  Ківерці,  Ковель,  Любомль,  Нововолинськ,  Рожище,  Устилуг пропонує вам допомогу у спостереженні, виявленні неправомірних дій відносно вас, звертайтесь www.detective-lutsk.com.

Ми представляємо Вам сучасні системи відеоспостереження, контролю доступу, запису і зберігання інформації. Досягнення радіотехніки і, особливо, мікроелектроніки дозволили найкращим чином вирішити цю проблему. Використовуючи власний радіопередавач, бездротові камери здатні відправляти інформацію в кольорі і зі звуком на кілька десятків або сотень метрів. Тепер Ви можете спокійно залишити машину у дворі бачити і навіть записувати, що твориться під коло, Ваш малюк може безтурботно спати під наглядом відеоняні, поки Ви готуєте обід на кухні. Зображення можна вивести як на звичайний телевізор, так і на наші РК-телевізори з рідко-кристалічним монітором.
Якщо Вам необхідно передати зображення на велику відстань можна використовувати підсилювач, він передає картинку на відстань до 1 км.

Використовуючи квадратор, Ви можете вести спостереження за своєю територією відразу з 4-х або 8-ми камер або дивитися чим займаються Ваші працівники в офісі. А підключивши це все до комп’ютера через плату відеозахоплення, Ви зможете вести запис зображення, причому диска 100 ГБ вистачить на кілька тижнів безперервного запису або використовувати для цих цілей відеореєстратор. При необхідності Ви можете зібрати все це разом в одну схему і вивести на екран комп’ютера або телевізора.

Будь-який керівник бажає знати чим займаються підлеглі, в цьому Вам допоможуть ЮСБ камери: міні USB камера або мікро USB камера, Ви можете без особливих проблем переглядати все що діється в сусідніх приміщеннях на екрані свого компьютера в режимі онлайн.

Служба техничес безпеки нашого Агентства спеціалізується на проектуванні, монтажі та обслуговуванні систем відеоспостереження, контролю доступу та безпеки за допомогою застосування обладнання та технологій провідних світових виробників. Звертаючись до наших фахівців, Ви гарантовано отримуєте високий професійний рівень виконання робіт і надійність обладнання та систем (відеодомофонів, охоронних систем, відеоспостереження, контролю доступу та ін.). Агентство здійснює проектування, монтаж, і обслуговування систем безпеки на основі обладнання і технологій провідних виробників : від систем контролю доступу для невеликого офісу до надсучасних систем цифрового відеоспостереження для промислових підприємств.
Наше агентство пропонує наступні рішення для забезпечення Вашої безпеки:
— Системи цифрового відеоспостереження;
— Системи бездротового і прихованого відеоспостереження;
— Системи контролю доступу, з можливістю обліку робочого часу і протоколювання подій;
— Відеодомофони будь-якої складності для будинку і для офісу;
— Системи охоронної сигналізації, в тому числі бездротової сигналізації;
— Системи звукового оповіщення;
— Інтегровані охоронні системи та комплекси.