Викриття фальшивих наречених з допомогою приватного детектива

Приватний детективПриватний детектив

На сьогоднішній день кількість так званих шлюбних аферистів і фальшивих наречених різко зросла, єдиною їхньою метою є познайомитися і завести відносини, щоб потім тим чи іншим способом вимагати гроші. Як правило, знайомляться фальшиві нареченої і шлюбні аферисти зі своїми майбутніми женихами і нареченими через Інтернет, листування відбувається, найчастіше, через сайти знайомств, соціальні мережі або електронну почту.Прічем, в більшості випадків вони діють безкарно, що ще більше надихає їх на «подвиги». Без спеціального досвіду і навику, викрити шлюбного афериста або фальшиву наречену практично неможливо. Детективне агенство «Приватний детектив Рівне» у містах Дубно, Степань, Велика Омеляна, Клесів, Рафалівка, Варковичі, Сарни, Бистричі, Новий корець, Мізоч, Остки, Тараканов, Бугрин, Костопіль, Бабин, Вересневе, Козин, Солонів, Оржів, Смига, Володимирець, Нова Любомирка, Рівне, Могиляни допоможе вам не помилитись і бути щастливими у відносинах, звертайтесь www.detective-rovno.com.

Знайомства в Інтернеті мають свою специфіку, свої плюси і мінуси. Плюсом знайомства через інтернет те, що починається воно не з оцінки зовнішності людини, за якою в реалі часто ховається пустушка, а з оцінки його інтелектуального і, можливо, духовного рівня. Спільність думок при сприятливому розвитку знайомства може зв’язати людей довше і міцніше, ніж тих, хто зачарований тільки лише зовнішністю. А ось одним з мінусів знайомства в мережі є анонімність інтернет персонажів. Анонімність провокує на розводки і експерименти, часом жорстокі, а за великим рахунком, зовсім непотрібні. Найчастіше, спокуса таких небезпечних дослідів виникає на сайтах віртуальних знайомств в чатах, соціальних мережах тощо.

 

Небезпека інтернет знайомств пов’язана не тільки з можливістю просто потрапити в незручну ситуацію, але і з ризиком отримати глибоку психологічну травму. Безцеремонне вторгнення в приватне життя через знайомство на сайті та віртуальне спілкування може позначити глибокий неприємний слід у душі потерпілого (а інший раз, і в його кишенях).

Велику частку серед небезпек віртуальних знайомств займають спілкування з прихильниками сексуальних і психологічних експериментів. Вони цілком свідомо обирають для своїх цілей «жертву», заздалегідь розуміючи, що своїми діями можуть завдати їй психологічної шкоди. Однак, свої інтереси переважують всі інші міркування.

Що б не потрапити в таку ситуацію і не стати жертвою фальшивих наречених і шлюбних аферистів, радимо Вам перевірити людину, з якою ви збираєтеся будувати відносини. Звертайтеся до нас і ми встановимо особистість Вашого віртуального знайомства, а Ви зможете дізнатися — реальний це людина чи чергова фальшивка, перевіримо достовірність сімейного стану, дізнаємося біографічні та інші дані, що характеризують особистість.