Планшети на Windows 8 з процеcорами Intel вийдуть в листопаді

Перші планшети на процесорах Intel і під управлінням операційної системи Windows 8 з’являться на ринку в листопаді 2012 року, повідомляє CNET News.

В “першій хвилі” буде випущено близько 12 різних пристроїв. Частина з них будуть планшетами, а частина – “гібридами”, тобто ноутбуками з сенсорними екранами.

Всі пристрої будуть використовувати двоядерний процесор Intel Atom під кодовою назвою Clover Trail. Він випускається по 32-нанометровиму техпроцесу. Пізніше з’являться і апарати на чіпах Ivy Bridge, але точні терміни їх виходу інформатор CNET News не розкриває.

Повідомляється також, що Intel працює ще над однією версією процесора Atom. Вона отримає назву Bay Trail і буде проводитися за 22-нанометровим техпроцесом.

Планшети з процесорами Intel будуть використовувати одну з трьох редакцій ОС – Windows 8, Windows 8 Pro або Windows 8 Enterprise. Планшети на чіпах ARM будуть працювати під управлінням Windows RT.

Передбачається, що в числі компаній, які будуть випускати планшети на “вісімці”, увійдуть Asus, Dell, Hewlett-Packard і Lenovo. Деякі вказують, що апарат на базі Windows 8 готує і компанія Nokia.

По материалам: Lenta.ru

Залишити відповідь

Share via