Google Pixel 8 Pro гідно пережив тест на міцність

Автор YouTube-каналу PBKreviews продовжує тестувати новий Pixel 8 Pro. Цього разу флагманський смартфон від Google пройшов випробування на міцність, в рамках якого на нього чекала зустріч з бетонною підлогою.

Насамперед смартфон кинули екраном вниз на бетон з висоти пояса. З помітних пошкоджень він отримав лише незначні потертості по кутах металевої рамки. Потім його скинули екраном вниз уже з висоти голови, але і після цього апарат залишився цілим.

Після падіння на задній бік з висоти пояса з’явилися незначні подряпини на металевому блоці камер і по кутах тильного скла, але нічого критичного. Нарешті, смартфон кинули з тієї ж висоти на бічну грань, внаслідок чого на фронтальному склі в самому кутку з’явилася невелика тріщина, що жодним чином не позначилося на роботі екрана і пристрою загалом.

Завершальним етапом було занурення смартфона в мішок з піском і гравієм. Дивно, але після цього з помітних ушкоджень було лише кілька мініатюрних подряпин на екрані і трохи помітніші потертості на металевому блоці камер. Загалом же Pixel 8 Pro показав відмінну міцність і захищеність від пошкоджень.