Чи входить у комплект поставки Apple Vision Pro акумулятор

Vision Pro від Apple вже доступний для попереднього замовлення, але вам, можливо, цікаво, що входить у комплект поставки за ціною 3500 доларів і чи потрібно доплачувати за батарею. З огляду на те, що в самій гарнітурі немає акумулятора, це хороше питання.

Разом із гарнітурою до базової моделі Vision Pro входять акумулятор, зарядний пристрій, 5-футовий кабель для зарядки, передня кришка, верхній ремінець, подушка ущільнювача і полірувальна тканина. Це означає, що ви отримаєте все необхідне для того, щоб почати користуватися новим приголомшливим просторовим комп’ютером Apple одразу ж після того, як його буде доставлено в посилці.

За оцінками Apple, час автономної роботи становить дві години в режимі загального використання без підключення до зарядного пристрою або комп’ютера Mac. Якщо ви просто дивитеся фільми та відео, заряду може вистачити на 2,5 години, оскільки це менш вимогливе завдання.

Це не дуже довго, враховуючи, що деякі фільми тривають понад три години. На щастя, Apple продає додаткові акумулятори Vision Pro окремо, тож ви можете мати один або кілька запасних, щоб продовжувати працювати без прив’язки до іншого пристрою для живлення. Додайте 199 доларів за кожен додатковий акумулятор.

У комплект поставки акумулятора Apple Vision Pro входить незнімний кабель з магнітним роз’ємом для швидкого і зручного кріплення до гарнітури. Це пояснює високу вартість цього аксесуара.

Apple не повідомила ємність батареї, але вона має бути значною, оскільки важить понад 12 унцій (або 0,75 фунта). Зрозуміло, чому Apple не зробила батарею частиною гарнітури Vision Pro, яка в найлегшій конфігурації важить 1 фунт 5 унцій.

Якщо ви не хочете тримати важкий зовнішній акумулятор у кишені або сумці, Belkin випускає тримач для батареї Vision Pro вартістю 50 доларів із затискачем для кріплення кабелю. У комплект входить ремінець, призначений для носіння на тілі.

Схоже, це може стати хорошим рішенням, що дає змогу тримати батарею досить близько, щоб уникнути випадкового вимкнення від Apple Vision Pro, і водночас забезпечує достатній комфорт. На жаль, фотографій ремінця або людини, що носить пристрій, немає.

Я не здивуюся, якщо в майбутньому з’являться нові рішення для акумуляторів. Акумулятори більшої ємності та зручні ремінці здаються найактуальнішими аксесуарами, необхідними для розв’язання проблеми малого часу роботи Apple Vision Pro і його великої ваги.

Якщо вам починає здаватися, що Vision Pro – це не той продукт мрії, на який ви розраховували, ви не самотні. Є кілька деталей, які, як ми сподіваємося, Apple скоро вирішить.