Volkswagen зняв з виробництва популярний ліфтбек

У червні 2023 року генеральний директор Volkswagen Томас Шефер оголосив про плани відмовитися від кількох моделей, щоб зосередитися на більш популярних авто. Генеральний директор серед іншого згадав і Arteon, але не сказав, коли це станеться.

У електронному листі до Motor1 представник Volkswagen підтвердив, що останній ліфтбек Arteon був зібраний у 2023 році. Мартін Хубе, що відповідає за розвиток лінійки Arteon, Passat і Touareg, підтвердив, що завод в Емдені, Німеччина, вже не випускає Arteon у кузові ліфтбек, однак універсал залишиться у виробництві заводу в Оснабрюку.

Зазначається, що універсал Arteon Shooting Brake залишатиметься у виробництві до 2026 року. Німецький автовиробник опосередковано замінює седани Arteon і Passat електричним ліфтбеком ID.7. Більш практичний універсал ID.7 Tourer з’явиться у 2024 році.

За даними кількох джерел у компанії, з часом також підуть в історію кросовери Tiguan та T-Roc. Аби залишатись конкурентоспроможною, компанія прагне скоротити час розробки нового автомобіля з 50 до 36 місяців без шкоди для якості. Це рішення є частиною ширшого плану значного скорочення витрат.