Спортліга — огляд букмекера на порталі Stavki.ua

Організатором лотерей та ставок на спорт виступає на українському ринку букмекерська контора Спортліга. Інформаційний портал Stavki.ua представив детальний огляд букмекерської компанії, включивши її в список топових операторів. Холдинг МСЛ України володіє букмекерською конторою, датою утворення якої вважається 2018 рік. Ліцензія Міністерства Фінансів України видана букмекеру, що дозволяє працювати в онлайн просторі легально. Букмекер приймає ставки на спортивні події в інтернеті, також відмінно працює його мобільна версія. На тоталізаторі можуть грати гравці, роблячи ставки на віртуальний спорт, як і на реальні спортивні події. Букмекер видасть бонуси за депозит, періодично проводить акції. Інформацію про букмекера представляє сайт Stavki.ua.

Спортліга: лінії та коефіцієнти

У букмекерській конторі маржа досягає рівня 17%. Ставками на футбол лінія розпису не обмежується, можна прогнозувати на баскетбол, волейбол, гандбол, хокей, бокс, бейсбол, футзал, теніс. Коефіцієнтами 1.71-1.73 оцінюються рівноймовірні ринки в букмекерській конторі. Посередній розпис пропонується в букмекерській конторі до матчу, де ставки на перемогу, європейська фора, тотал. Відсутня в букмекерській конторі можливість прогнозувати в лайв форматі. У межах від 20 до 30 подій виставляє букмекерська контора щодня, переважно у вечірній час. За посиланням https://www.stavki.ua/review/sportliga/ розписані головні особливості букмекера.

Послуги для беттерів та експрес прогнози у Спортліга

На сайті букмекера розміщений окремий розділ, де представлена інформація про спортивні події. У даній рубриці пропонуються: інформація про командах, що змагаються, прогнози фахівців на кожне змагання, граничний розмір парі, коефіцієнти, можливі варіанти ставок. Дані відомості допомагають беттерам скоротити час на збір інформації, проаналізувати її, вибрати оптимальний варіант для ставок. Експрес прогнози пропонує букмекерська контора, вони мають високий коефіцієнт, їх виставляють за 3-4 години до початку заходу. Беттери можуть робити кілька ставок в експрес прогнозі та більше вигравати.

EN RU UK