Електронні сигарети – шкода і протипоказання

Електронні сигарети, так само як і звичайні, володіють певними протипоказаннями. Як правило, заборона на використання електронних сигарет безпосередньо пов’язана з певними негативними реакціями на нікотин організму і захворюваннями. Всі протипоказання прописані в інструкції до приладу і, загалом і в цілому, єдині для всіх марок.

Загальновідомий той факт, що тютюнові вироби забороняється вживати особам молодше 18 років. Ця норма поширюється в тому числі і на електронні сигарети. Хоча вони і містять у кілька сотень разів менше шкідливих речовин, в їх складі все ж таки присутній нікотин. Зрозуміло, він надає певну стимулюючу дію, провокуючи приплив сил і прискорення роботи мозку. У дитини на рівні підсвідомості може сформуватися залежність від даного джерела додаткової енергії. Саме тому заборона на куріння поширюється в тому числі і на електронні вироби. З аналогічної причини не рекомендується використовувати електронні сигарети людям, які не курять.

Уважно повинні поставитися до інструкції з експлуатації люди з деякими захворюваннями органів повітряного дихання та серцево-судинної системи. При наявності певних захворювань використання електронних сигарет може бути чревате негативними наслідками. Це прямо пов’язано з особливостями впливу на організм нікотину. Нікотин при попаданні в кров викликає різкий викид адреналіну, і, як наслідок, почастішання серцебиття.

Для людей, які перенесли інсульт або інфаркт, така стимуляція є небезпечною. Електронні сигарети не рекомендовані людям, які мають хронічні захворювання органів дихальної систем. Будь-яка сигарета, зокрема електронна, чинить додатковий вплив на легені.

Люди які страждають на алергію також виключаються їх числа споживачів електронних сигарет. Їх організм через гіперчутливості імунної системи не цілком правильно реагує навіть на маленькі дози нехай навіть і очищеного нікотину. Алергічна реакція може протікати порівняно досить швидко, з не цілком приємними наслідками.

Електронні сигарети не рекомендується використовувати вагітним жінкам. Корисні речовини, зокрема кисень, доставляються малюкові за допомогою кровоносної системи матері. Нікотин, який потрапляє в жіночий організм, робить негативний вплив на систему доставки кисню, що може спричинити важкі пологи.

Втім, якщо порівнювати звичайні тютюнові вироби та електронні сигарети, то для останніх протипоказань в рази менше. Але, купуючи їх, також необхідно уважно вивчати інструкцію – це дозволить не ризикувати здоров’ям даремно.

Залишити відповідь