Які продукти прискорюють обмін речовин?

Часто люди хочуть схуднути легко, не докладаючи зусиль. І це дійсно можливо, головне знати які продукти прискорять обмін речовин. Людина, в організмі якої відбувається швидкий обмін речовин, може менше турбуватися про “зависанні” зайвих кілограмів на талії і стегнах.

Ось перелік таких продуктів:
Вода. Вона відмінно допомагає в період схуднення. Людський організм складається з води на 70%. Вона – учасниця всіх обмінних процесів. При її нестачі обмінні процеси виконуються неефективно. Споживаючи воду частіше, з’являється можливість збільшити швидкість метаболізму. Бажано в день випивати 8 стаканів води.

Перець . Приправлена перцем їжа прискорить обмінні процеси на 25%. Перець має ефект тривалістю кілька годин. У ньому міститься капсаїцин, який губить злоякісні клітини. А також забезпечує енергією клітини.

Кава, зелений чай. Ранкова чашка гарячої кави або зеленого чаю заставляє працювати метаболізм. Речовини цих напоїв, примушуючи прискорено битися серце, швидко стимулюють обмінні процеси. Але ефект триватиме недовго.

Молочні продукти. Вони є стимулятором метаболізму. Такий ефект відбувається за рахунок високого вмісту в них кальцію. Вживаючи тричі на день молочні продукти, можна прискорити обмінні процеси до 70%.

Цитрусові. У них багато вітамінів, фруктових кислот, мікроелементів і клітковини. Для хорошої роботи імунітету, травлення та профілактики захворювань серця, судин і печінки фрукти незамінні.

Цілісне зерно. Містить клітковину. Організму для її переварювання потрібно багато зусиль. За рахунок зусиль на переробку обмін речовин прискорюється. Цілісне зерно містять крупи, хліб, макаронні вироби.

Пісне м’ясо. Воно містить багато білка, який здатний прискорити обмінні процеси. Споживання в їжу рибу і курку на 50% збільшує обмін речовин.

Спеції. Це каррі, імбир, кориця, запашні трави. Додавання їх в блюда на 10% прискорює обмін речовин.

Натуральний шоколад. Він містить магній, мідь, калій і ендорфіни. Ці мікроелементи не тільки прискорять метаболізм, а й наповнять радістю.

Горіхи. Містять натуральний білок, жирні кислоти та рідкісні мікроелементи. Горіхи можуть надовго дати відчуття насичення.

Таким чином, люди, які знають які продукти прискорюють обмін речовин, без зусиль стануть стрункими.

Автор: Никитина Настя

Залишити відповідь

Share via