Як відновити фігуру після пологів?

Кожна новоспечена матуся в тій чи іншій мірі залишається незадоволеною своєю фігурою. І як тут радіти, якщо після пологів помічаєш в’ялість сідниць, стегон і виступаючий живіт. Так, позитиву від такої картини мало. Але не все так страшно.
Якщо слідувати основним правилам, а не помилкам то можна досить швидко відновити фігуру після пологів.

Отже, існує помилка про те, що мати яка годує повинна вести малорухливий спосіб життя, друга помилка, що вона повинна їсти за двох. Ці дві помилки вже явно застаріли і є помилковими. Якщо слідувати їм, то можна не тільки не схуднути, а й набрати додатков вагу.
Так як же скинути зайві кілограми? Існує багато способів відновити фігуру після пологів.
Наприклад, можна скористатися послуги пластичного хірурга або зробити ліпосакцію. А можна виправити ситуацію самостійними силами.

Харчування. На цей пункт варто звернути особливу увагу. При годуванні не допускаються дієти, так як можуть спровокувати небажані наслідки. Харчування має бути збалансованим. Намагайтеся готувати їжу на пару або запікати. Відмовтеся від смаженого, жирного, копченого. Їжте більше овочів, фруктів і молочних продуктів з низьким вмістом жиру. Таке харчування піде на користь і вам і вашому малюкові, а також допоможе за короткий термін відновити фігуру після пологів.

Вправи. Поки ви годуєте, ви не зможете сісти на дієту, але можете відновити фігуру після пологів вправами, спрямованими на зміцнення м’язів живота, стегон і сідниць. Особливу увагу зверніть на груди. Для того щоб зберегти гарну форму грудей, необхідно робити вправи для підтримки її форми і пружності. Паралельно користуйтеся спеціальними кремами для зміцнення грудних м’язів.

Розтяжки. Після вагітності та пологів у багатьох залишаються розтяжки, які псують весь вигляд. Позбутися можна тільки від розтяжок, термін яких не більше 6 місяців. В інших випадках повне позбавлення від розтяжок не можливо. Але розтяжки можна зробити менш помітними за допомогою спеціальних кремів і косметичних кабінетів.

Коли зважитеся відновлювати фігуру після пологів, то намагайтеся збільшувати навантаження поступово, щоб не нашкодити своєму організму.

Автор:  Ольга Монастырева (lady-mix.ru)

Залишити відповідь

Share via