«Деревце, з якого зростає планета»: «Всеосвіта» організувала тренінг у столичній школі № 258

Журналісти разом з корпорацією «Mr. Playwood» повідомила школярам про ознаки та властивості забавок з дерева.

В останні роки тенденція на забавки з деревини з новою силою заволоділа міжнародним ринком. Ця сировина вабить компанії виготовляти їх та користувачів своїми екологічними властивостями, невибагливістю і, одночасно, витонченістю. Окрім цього, деревина безепечна для здоров’я на відміну від металу чи іншого матеріалу. Ми вирішили перевірити, чи обізнані школярі щодо переваг забавок з дерева. Преса завітала у СЗШ І-ІІІ ступенів № 258 столиці України.

П’ятикласники активно прийняли ідею зробити аналіз усіх сильних сторін екологічних витворів. Дерево абсолютно нешкідливий матеріал, йому не треба додаткових рідин під час комплектування (наголосимо, вироби компанії “Mr. Playwood” не містять клею для зчеплення, тільки воскову основу. Це необхідно, аби змастити внутрішній механізм) і не виділяє токсичних елементів. Діти зрозуміли, що комплектація покращує пам’ять, уявлення, творчість, а в готовому вигляді стає гарним оздобленням дизайну приміщення.

Мені до вподоби вигляд іграшки після комплектування. І бавитися можна безмежну кількість разів, – зауважив Максим.

По закінченню короткого пояснення ми висунули пропозицію п’ятикласникам зіграти в цікаву гру “Уяви, що ти бізнесмен”. Місцем презентації продукту послугував міжнародний форум в Європі. Діти повинні були продемонструвати на ньому макет своєї бездоганної та досконалої іграшки. Вона має не тільки зацікавити користувача, а й бути корисною людям.

З-поміж усіх творчих, і блискучих думок найбільше вразив “Роботизований вчитель” придуманий Ольгою. Цей робот слугуватиме помічником під час навчальної діяльності як вчителю так і учням.

Після тренінгу діти із радістю склали невеликий іграшку від “Mr. Playwood” – чудові тривимірні окуляри.

Наприкінці уроку преса нагородила кожну дитину “Подякою” за чудові ідеї, творчість та креативність.

Я волію створити ні на що не схожу іграшку! Щоб про неї заговорили у всіх куточках земної кулі. Ціна її буде невисока, тому що я хочу, щоб вона була доступна кожному, – пояснив Артем, юний винахідник корабля для канцелярського приладдя.

Нагадуємо! На вас очікує унікальний презент корпорації “Mr. Playwood”. Кожен, хто взяв участь у дистанційній олімпіаді «Осінь-2018» одержить ексклюзивний промокод зі знижкою на всі вироби “Mr. Playwood”.

Попереду у “Всеосвіти” разом з “Mr. Playwood” велика кількість навчальних закладів і цікавих, ні на що не схожих знайомств..