Цікавий світ пізнання: розвиваючі ігри для дітей

role_playЗ появою на світ малюк встає на довгий і цікавий шлях пізнання незнайомого навколишнього світу. У нього попереду багато цікавих відкриттів, йому багато чого треба навчитися. Надійними помічниками у навчальному процесі стануть для нього розвиваючі ігри. Весело проводячи час, малюк зможе не тільки розважатися, але й прискорювати свій фізичний і розумовий розвиток.

Можна з упевненістю стверджувати, що розвиваючі іграшки для дітей приносять величезну користь, і ось чому:

Дії руками безпосередньо впливають на розвиток головного мозку людини. Не дарма кажуть, що розум малюків знаходиться на… кінчиках його крихітних пальців. Дрібна моторика (робота руками) впливає на мовні здібності, увагу, мислення, координацію в просторі, спостережливість, пам’ять (зорову і рухову), концентрацію та уяву, а значить…

Гра сприяє розвитку творчих здібностей

Завзятість, з яким дитина буде вивчати нові іграшки, допоможе йому і надалі домагатися поставлених цілей.
Збираючи складний пазл або вирішуючи захоплюючі головоломки разом з друзями чи батьками, діти вчаться спілкуванню, вчаться взаєморозумінню.

Ігри вчать думати і розуміти себе

Можна довго перераховувати всі плюси розвиваючих ігор, але важливо пам’ятати, що на будь-яких етапах гри малюкові необхідна батьківська допомога і підтримка, інакше іграшка може стати просто непотрібним подразником і викликати негативні емоції через нерозуміння, як в неї грати.
Розвиваючі ігри для дітей до 1 року

Малюк тільки-тільки починає бачити, чути навколишній світ. Для нього дуже важливо навчитися зосереджувати свій погляд на предмети, розрізняти їх. Іграшки до 1 року життя потрібні для:

розвитку основних органів чуття;
розвитку рухи органів тіла;
розуміння розмірів, кольору, форми предметів.

Тут підійдуть: різнокольорові «мобіле», неваляшки, брязкальця, пищалки, розвиваючі килимки з разнофактурной тканиною (її можна чіпати і ошущать пальчиками), безпечними дзеркальцями і підвісними конструкціями; машини, які малюк зможе сам катати; гойдалки — допоможуть дитині управляти своїм тілом; м’ячі, за якими так захоплююче бігати!

Купуючи іграшки для дитини, в першу чергу необхідно звертати увагу на безпеку — зовсім не зайве просити в магазинах сертифікати, адже на кону — здоров’я Вашої дитини!Це відноситься до іграшок для будь-якого віку!

Розвиваючі ігри для дітей від 1 року

Цікавий світ пізнання: розвиваючі ігри для детейПосле року малюк вже починає більш активно освоювати навколишній простір, його руху більш усвідомлені, погляд привертають все нові незнайомі предмети, які цікаво помацати, розглянути, а зовсім не «зламати, розкрутити, відірвати» — діти цього віку завдають шкоди речам несвідомо, і вже у жодному випадку не з бажання позлити батьків, повірте. Їм поки такі думки навіть в голову не приходять!

Розвиваючі іграшки для дітей допоможуть задовольнити зростаючу цікавість малюка, а також навчить «програвати» соціальні ролі. Отже, що можна купити дитині для розвитку:

Іграшки, що імітують знаряддя праці: граблі, лопатки, мітли, лійки, кухонне начиння, праска, телефон та ін.
Іграшки, які самі підказують спосіб гри: великі пазли, матрьошки, великі намистини + шнурок, розвиваючі ігри з елементами шнурівки, пірамідки, машинки на мотузочці та ін.
Пізнавально-цікаві: коробочки з сюрприз, калейдоскопи, бризкалки, кубики із зображеннями тварин і цифр тощо.

Іграшки для посидючості і виховання цілеспрямованості: конструктори, набори для малювання та ін.
Іграшки для фізичного розвитку: м’ячі, обручі, дитячий гімнастичний куля та ін.

Все последние новости Украины сегодня и новости дня в мире на News UA