Оригінальний подарунок на весілля

imagesВесілля – це величне таїнство, з’єднання двох люблячих сердець в одне. Вона супроводжується підвищеною увагою гостей до нареченого і нареченої. Це свято любові і щастя, тому якщо Вас запросили на торжество – хочеться піднести в подарунок молодятам щось незвичайне.

Сьогодні вітрини магазинів просто-таки ломляться від пропозицій. Але все одно після запрошення на торжество ламаєш голову над тим, який подарунок вибрати для молодят.

Ми зробимо акцент на такий подарунок як ікона. Вона здавна вважається найціннішим даром, який несе в собі поклик добра і світлих почуттів. І зовсім не даремно. Адже подарувати ікону з образами святих – значить подарувати нареченому і нареченій покровителів, які будуть тільки зміцнювати їх союз. Залишилося визначитися, яку ікону можна дарувати як подарунок на весілля батькам і друзям молодят.

 

Які ікони можуть купити батьки нареченого і нареченої?

Батьки, як правило, дарують своїм дітям вінчальну пару ікон. Таким чином, вони благословляють на щасливий шлюб молодят. Наречена отримує в подарунок ікону Богородиці. Мама, подарувавши таку ікону дочці, одночасно дарує їй своє благословення, повчання і напуття. Наречений же отримує в якості благословення від батьків – ікону Спасителя Ісуса Христа. Такий набір ікон Ви можете замовити тут.

Ці парні ікони використовуються в вінчальну церемонію. Священик з їх допомогою благословляє жениха і наречену на благочестиве, щасливе і довге подружнє життя. Вони є фундаментом домашнього іконостасу в спільному домі.

Якщо Ви запитаєте – чому ці ікони? Відповідь досить проста. Ікона з образом святої Богородиці завжди вважалася іконою для нареченої. Перебуваючи в шлюбі, вона допомагає майбутній дружині знайти такі якості як милосердя, всепрощення, терпіння. А ось образ Спасителя втілює в собі мудрість і справедливість, вміння керувати – тому вона призначена для нареченого, як глави майбутньої сім’ї.

Звичайно, батьки нареченого і нареченої можуть подарувати інші зображення святих, які протегують шлюбу. Але ці дві вінчальні ікони, як правило, вручаються саме батьками як дар своїм дітям.

 

Які ікони можуть подарувати молодятам родичі і друзі?

 

Ікону в подарунок молодятам можуть купити не тільки батьки, а й родичі або друзі пари. Це можуть бути будь-які образа святих покровителів для щасливого і благочестивому шлюбу. До числа таких ікон відносять:

 

  • Образ Петра і Февронії
  • Ікона з образом Косми і Даміана.

Більше ікон шукайте за посиланням https://icon-store.com.ua/