Як вибрати хороший мангал для шашлику?

мангал розкладнийДля дачної ділянки або заміського будинку наявність мангала для приготування шашлику давно стало необхідним елементом, оскільки для оптимального відпочинку від трудових буднів на свіжому повітрі це є досить зручним пристосуванням. На сьогоднішній день на ринку пропонується велика кількість різновидів мангалів, призначених для вуличного пікніка, від переносного розбірного до солідного кованого і стаціонарного барбекю-комплексу.

Подібні мангали, ціна яких може досягти пристойних фінансових коштів, не завжди можуть бути досить зручними в експлуатації, забезпечити необхідними смаковими якостями приготування страв або мати тривалий термін служби. Тому потрібно дотримуватися таких важливих правил при виборі мангала, як розміри виробу, відстань між встановленими шампурами, матеріал виготовлення, форма конструкції та інші параметри. Ознайомитися з подібною продукцією, і купити мангал від брендів DV або ТМЗ можна в інтернет-магазині МІЙ Посуд, перейшовши за посиланням: https://moya-posuda.com.ua/catalog/tovary-dlya-piknika/mangaly-trenogi-barbekyu/

Параметри вибору мангала

1. Основним параметром є матеріал виготовлення виробу, оскільки він повинен бути в першу чергу жаростійким і добре утримувати тепло.

  • Для того, кому необхідна нечаста і оперативна вилазка на природу, може підійти розкладний мангал з нержавійки або виріб зі сталі, покритої термокраскою. Сталеві пристосування мають малу вагу і невисоку вартість, а мангал-валіза досить компактний, і для його складання буде потрібно близько 10 хвилин. Сталева жаровня, що має товщину стінок в 1,5 мм, може служити кілька сезонів, а при товщині в 3 мм близько 10 років, проте може прогорати.
  • Чавунні мангали більш довговічні і безумовні лідери. Шашлик прожарюється в них набагато швидше і рівномірніше, а також набагато смачніше. Наявність товстих стінок може дозволити використання таких виробів на деревному вугіллі і будь-яких дровах без ризику деформації і прогорання, але чавунні мангали дорожче і важать набагато більше.

2. Розміри мангалів також мають велике значення, та існують оптимальні параметри жаровні.

  • У більш довгому мангалі вміщається більше шампурів, однак потрібно більше вугілля, оптимальною довжиною мангала вважається 85-100 см.
  • Ширина безпосередньо пов’язана з довжиною шампурів, яка становить близько 30 см.
  • Глибина виробу має найбільший вплив на якість прожарювання продуктів, тому рекомендується вибирати мангал глибиною в 12-15 см.
  • Висоту конструкції слід підбирати під зріст шашличника, а ідеальною для переносного пристосування вважається 60-70 см.

3. Конструкції мангалів слід підбирати, в залежності від способу приготування.

  • Для власної ділянки більше підходить переносний виріб з монолітною конструкцією, а для виїзду на природу мангал розкладний.
  • Необхідна також комплектація зручними шампурами і відкидними або знімними гратами, на які можна встановити сковорідку, казанок або використовувати в якості гриля.

Залишити відповідь

Share via