Все про квіти з доставкою та послугу загалом

Наш магазин привозить барвисті композиції зі свіжих рослин у будь-яку точку України. За довгий час роботи ми стали справжніми лідерами у цій сфері, і тому кожен клієнт відчуває, що співпрацює не просто з магазином, а зі справжнім партнером та другом!

Чому саме ми?

Наші співробітники – це відповідальні кур’єри та професійні флористи, для яких доставка букетів є справжнім ремеслом. Разом вони дарують радість кожному клієнту, який зробив замовлення. Всі композиції здатні додати позитиву та гарного настрою в кожний будинок вашим коханим та близьким людям. Адже флористи “заряджають” зібраний флористичний подарунок позитивною та доброю енергією. Якісні та свіжі компонування з розкішних квітів привозяться замовникам у заздалегідь обумовлені терміни.

Ми цінуємо час своїх клієнтів і тому затримки виключені повністю! Більше того, ми завжди зацікавлені у подальшій співпраці з кожним клієнтом. І тому працівники роблять свою роботу на найвищому рівні! І пам’ятайте, що, даруючи своїм коханим гарну та елегантну композицію, Ви даруєте їм приємні та радісні миті!

5 причин замовити у нас

  1. Приділяємо важливу увагу деталям. При створенні чергового шедевру, флористи не дивитимуться на ціну зелені та інших комплектуючих компоновок, а щедро обдаровуватимуть букет потрібними складовими. Наша доставка квітів MFL.COM.UA – це справжнє щастя для ваших рідних.
  2. Розумне ціноутворення. Ми постійно стежимо за ціновою політикою наших колег і ретельно слідкуємо за тим, аби ціни були конкурентними. Це не означає, вартість послуги знижується до постійного демпінгу, не жертвуючи при цьому якістю. Ви отримуєте відмінну якість товару та сервісу за свої гроші. Все чесно.
  3. Індивідуальний підхід. Наш магазин завжди йде на зустріч клієнтам. Ваші запити та побажання для нас завжди у пріоритеті. У результаті це дає повну картину взаєморозуміння та довіри.
  4. Підтримуємо постійний зворотний зв’язок. Для того, щоб клієнта задовольнити, для початку його потрібно зрозуміти. Зрозуміти, що ви хочете, яку емоцію намагаєтеся донести до рідних та коханих за допомогою букету. А може суть вашого подарунку це певний натяк? Ми маємо для цього багато варіантів! Кожен клієнт нашого інтернет-магазину особливий, і запити та побажання у нього теж особливі.
  5. Постійно вдосконалюємось. Для того, аби ви змогли замовити квіти та їх швидку доставку з максимальним задоволенням – ми постійно покращуємо свій сервіс. Дуже важливо брати ті висоти, які перед нами ставить клієнт. А ми підходимо до цього питання з особливим трепетом і водночас наполегливістю. Змінюються часи, клієнти ростуть і щоб залишатися першими у справі, нам потрібно рости разом з ними. А ми, не маючи іншого виходу, аби залишитися серед лідерів, це й робимо. І будьте певні, що це не просто слова.

Ми раді, що Ви вирішили порадувати своїх улюблених та близьких. Раді, що Ви обрали нас та наші чарівні букети!

Share via