Кавовий опт для справжніх гурманів

Пов’язаний з кавою бізнес – один з тих, що найбільш швидко розвиваються. У 2021 році оборот світового кавового ринку становив понад 100 мільярдів доларів США. Це пов’язано з тим, що споживання кави практично ніколи не падає. Вона завжди займає верхні рядки в рейтингу найпопулярніших напоїв.

Переваги оптових закупівель

Кава оптом – досить популярний напрям серед тих, хто любить цей напій або займається відповідним бізнесом. Пов’язані з ним вигоди такі.

  1. Низькі ціни (якщо купувати велику партію, то ціна однієї одиниці товару зазвичай менша).
  2. Постійна наявність кави для реалізації покупцям та клієнтам.

Дефіциту пропозиції наразі немає. На ринку є багато великих та дрібних компаній-постачальників. У цьому питанні потрібно виходити з обсягу товару, який вам потрібний. Для домашнього вживання або маленької кав’ярні буде достатньо дрібної партії. А для великих торгових точок відмінним варіантом буде більш масштабний опт.

Важливо розуміти, що при покупці кави оптом ви практично нічим не ризикуєте. Оскільки вона має досить великий термін зберігання, який може становити від одного до трьох років. Це залежить від особливостей упаковки та від того, який саме це продукт (мелений, зерновий, розчинний).

Особливості вибору надійного постачальника

Головним критерієм вибору є якість продукту. Найкращим способом визначити її є пробна закупівля. Можна придбати невеликий обсяг товару, спробувати його та якщо якість влаштовує, закупити наступного разу більше.

Не менш важливим є й асортимент. Хороший вибір завжди дозволяє залучити більше клієнтів. Як мінімум, сучасний постачальник повинен надавати такі види товару:

  • розчинні;
  • мелені;
  • зернові;
  • арабіка;
  • робуста;
  • бленди.

Останнім часом досить популярною стала дріп кава, яку пропонують багато компаній. Завжди слід звертати увагу на особливості кожного продукту. Адже однієї тільки арабіки існує безліч варіантів, що відрізняються один від одного смаковими та ароматичними властивостями. Тому треба брати до уваги регіон походження певного сорту.

Не зайвим буде зробити порівняння цін. Не завжди варто приймати пропозиції із дуже низькою вартістю. Завжди є ймовірність того, що таким чином продавець хоче позбутися товару з терміном зберігання, що закінчується. Звертайте увагу на термін доставки. Якщо він занадто великий, то, можливо, компанія є посередником і закуповує товар у інших постачальників, до яких ви можете звернутися безпосередньо.

Надійних продавців можна відрізнити за інформаційністю сайта. Зазвичай на ньому можна дізнатися максимум інформації: асортимент, відгуки покупців, умови покупки, способи оплати та доставки.