Дрон – Надійний помічник сучасного аграрія

Кожному аграрію відомо, для того, щоб виростити багатий урожай потрібно славно потрудитися. На щастя, сучасна техніка значно спрощує процес обробки землі. Такий пристрій як дрон дозволяє в повному обсязі побачити свої володіння і вчасно помітити слабкі місця.

Коли фермеру не обійтися без квадрокоптера?

Дрони вже давно вийшли з категорії аксесуарів для розваг. Сьогодні їх широко використовують відеографи та фотографи для аерозйомки, геодезисти для дослідження територій та археологи при пошуках історичних артефактів. Використання дронів в фермерстві – це новий напрямок, який швидко набирає популярності.

Якщо володіння сягають сотень або тисяч гектарів, дрон стане надійним помічником. Не важливо, це поля з зерновими культурами, плодові сади чи виноградники – технічний пристрій знадобиться на кожному типі сільськогосподарського виробництва.

Переваги використання безпілотників:

  • Отримання повної та детальної інформації про стан земельних ділянок;
  • Аналіз процесів росту сільськогосподарських культур в динаміці завдяки накопиченню інформації;
  • Ефективне визначення часу зрошення та добрива врожаю;
  • Ефективне виявлення слабких місць та ураження врожаю шкідниками.

Дрон здатен відзняти досить великий клапоть полів або садиб. Провівши аналіз знімку, фермер бачить, які ділянки уражені погодними чинниками, які дають слабкий урожай, а які уражені хворобами. Завдяки цьому необхідні заходи виконуються саме на тій частині поля, де це необхідно.

Обприскування та внесення добрив

Сьогодні магазин дронів може запропонувати широкий асортимент таких помічників. Крім того, існують спеціальні агродрони, які виконують задачу поливу, удобрення ЗЗР та обробітку гербіцидами. Перевагою використання такого квадрокоптера є швидкість та економія ресурсів і коштів. Тільки уявіть, один пристрій здатен обробити до 100 гектарів землі за добу.

Економія використання таких дронів полягає в зниженні витрат води, діючих речовин, а також витрат на дизельне пальне. Крім того, квадрокоптер дає змогу внести добрива конкретно в тій частині поля, де культура відстає в рості.

Ціна дрона, в порівнянні з самохідною наземною сільськогосподарською технікою в рази дешевше. Наземний обприскувач коштує а районі 250-300 тисяч доларів, тоді як дрон 40-60 тисяч доларів.

Слідкуйте за сучасними технічними розробками тоді ваш урожай точно буде вдалим.