Секрети краси гейш

Сьогодні слово «гейша» є загальним у позначенні жіночої, як внутрішньої, так і зовнішньої краси. Гейші століттями відточували майстерність, що дозволяє їм залишатися на висоті, перевіряли часом рецепти, які використовуються для підтримки молодості.

Так у чому ж все-таки полягають секрети краси гейш? Перш за все, така жінка повинна мати стрункістю постаті з ніжною шкірою і ідеальними волоссям. Безумовно, для цього дуже важливий раціон харчування. Гейші в основному споживають в їжу морепродукти, рис і свіжі овочі у великій кількості. Головним секретом цих продуктів є велика кількість в них ненасичених жирних кислот, йоду і фосфору, що благотворно позначається на волоссі та шкірі. Що стосується дієти, то гейші дотримуються лише одного правила – і це помірність у їжі.

 Магазин модной одежды Ле Бутик https://leboutique.com/ представляет вашему вниманию широкий выбор одежды., среди которой каждый из вас сможет подобрать что-то для себя. Сейчас же в этом магазине действуют специальные осенние скидки, когда вы сможете купить вещь, которая вам понравилась по очень привлекательной цене.

Секрети краси гейш на цьому не закінчуються. Водоспад шовковистого волосся і ніжна порцелянова шкіра є предметом захоплення у всьому світі. У японок і тут свої секрети.

Щоб волосся не втрачало свій блиск, не стоншувалося і не ставало млявим, гейші використовували самі різні склади, основним елементом яких є масло камелії. До складу цього масла входить олеїнова кислота і рослинні білки. Якщо наносити олію камелії на волосся як маски регулярно, то ваше волосся буде бездоганними.

З метою розвитку і зміцнення волосся японки втирали суміш, що складається з водоростей і морської солі, в їх коріння. А для того, щоб надати життєвої сили втомленому волоссю, гейші як ополіскувач використовували традиційний для них напій – зелений чай.

Головний секрет японської гейші, завдяки якому її шкіра залишається сяючою і молодий довгі роки – це масло сасанкви. Воно містить велику кількість поліфенолів, що забезпечує цьому маслу сильні антиоксидантні властивості. Масло сасанкви відмінно наноситься на шкіру до повної своєї засвоюваності. Застосування цієї олії дозволяє підсилити ріст вій, зміцнити нігті і значно зволожити шкіру, підвищити її пружність і еластичність, тим самим попереджаючи раніше поява зморшок.
Японські гейші знали і плідно використовували чудові властивості багатьох рослин і фруктів, серед яких варто окремо виділити всім нам відому хурму. М’якоть саме цього фрукта використовувалася як основного складу багатьох косметичних засобів.

Пізнати відразу всі секрети краси гейш практично неможливо. На це піде не один рік. Але самі основні з них ви вже дізналися. Застосовуйте їх на практиці з постійною регулярністю, і ви зможете підкорити багато чоловічих сердець!

Залишити відповідь

Share via