Як проводиться відбілювання зубів – чи варто відбілювати зуби?

Чи шкідливе відбілювання зубів? Саме це питання чують лікарі стоматологічних кабінетів щодня, і стоматологи клініки Ельвіри Безвушко – не виняток. До нас приходять пацієнти різного віку, мрія яких — гарні, рівні та білі зуби. Майже кожна людина висловлює хвилювання з приводу пошкодження зубної емалі внаслідок відбілювання. Можемо вас заспокоїти, адже сучасні способи відбілювання зубів не шкідливі та безболісні, звісно, якщо ви будете виконувати процедури у спеціалістів з кваліфікацією та значним стажем роботи.

Як відбілити зуби, і в яких випадках слід звертатися до лікаря?

Про відбілювання зубів у стоматологічній клініці Ельвіри Безвушко можна почути багато позитивних відгуків. На первинному огляді лікар уважно дослідить стан вашої ротової порожнини та зубів. У випадку, коли пацієнт має незначне пожовтіння емалі, вам порекомендують засоби для домашнього догляду, за допомогою яких ви зможете стати власником білосніжної посмішки без професійного втручання. Однак, в більшості випадків, все ж таки професійний підхід необхідний. Він дозволяє значно відбілити емаль, при цьому не пошкоджуючи її.

Ученые выяснили, что жирная еда снижает концентрацию

В стінах нашої клініки ви зможете виконати наступні види відбілювання зубів:

  • Фотополімеризацію;
  • Лазерне відбілювання;
  • Ендовідбілювання та інші.

Ми використовуємо спеціальні хімічні препарати від відомих світових виробників. Вони безпечні, дозволяють отримати бажаний результат у короткий термін. Проводимо змішане відбілювання, в якому виникає необхідність у курців, чий стан зубної емалі, як правило, зовсім незадовільний.

Як безпечно відбілити зуби?

Усі вищеназвані способи безболісні та ефективні. Який саме метод обрати — визначить спеціаліст. Перед проведенням процедури варто виконати лікування хворих зубів, позбавитися карієсу. Результат відбілювання довготривалий, на відміну від процедур освітлення.

Ученые выяснили, что жирная еда снижает концентрацию

Перерахуємо ситуації, коли професійне відбілювання зубів буде ефективним. Якщо зуби:

  • Змінили колір унаслідок надмірного вживання чаю та кави.
  • Зловживають солодощами та газованими напоями.
  • Мають природну прозорість.
  • Мають пошкоджену емаль.
  • Мали контакт з металом (при встановленні коронки).
  • Постраждали внаслідок лікування медикаментозними препаратами.

Всі ці випадки є приводом до звернення у стоматологічну клініку. Своєчасний візит до фахівця зможе зупинити погіршення стану емалі, пожовтіння та виникнення хвороб зубів та ясен.

Чому слід обрати стоматологічну клініку Ельвіри Безвушко?

Естетична стоматологія – це сфера, де панує не лише науковий підхід, а й жага до краси. Білі, здорові зуби – норма для сучасної людини, і генетика тут ні до чого. Навіть, якщо від природи ваші зуби мають жовтий колір, вони крихкі та хворобливі, то при своєчасному зверненні до фахівців у вас є шанс покращити стан ротової порожнини. Ключовим фактором в цьому випадку є звернення саме до фахівців, адже дилетантів у цій справі також вистачає.

Ученые выяснили, что жирная еда снижает концентрацию

Стоматологічна клініка Ельвіри Безвушко – це команда фахівців, які постійно займаються вдосконаленням своїх професійних навиків. Вони відвідують конференції та семінари, курси підвищення кваліфікації. Це дозволяє тримати руку «на пульсі», використовувати нові методи відбілювання зубів, застосовувати інноваційні технології та засоби від кращих світових виробників.

Покращений стан зубної емалі, її блискучість – це задача, з якою на відмінно справляться фахівці стоматологічної клініки Ельвіри Безвушко. Звертайтеся до нас, і ви отримаєте кваліфіковану стоматологічну допомогу за приємну ціну.