Шугарінг Velvet: особливості та переваги процедури

Шугаринг став популярний в салонах зовсім недавно, проте цей спосіб видалення волосся на тілі можна назвати одним з найдавніших. За допомогою шугаринга можна домогтися ефективного і безболісного видалення волосся за доступною ціною. Матеріали для шугаринга Velvet мають приємну вартість, що Ви можете робити навіть в домашніх умовах.

Переваги шугаринга

Цукрова паста наноситься на зону епіляції, поле чого знімається, захоплюючи волоски. Для більшої еластичності цукровий розчин може розбавлятися лимонним соком.

Серед переваг даного методу:

  • Ефективність — волосся видаляються з корінцями надовго і чисто, відсутня проблема врослого і обламаних волосків.
  • Зручність — суміш не потрібно розігрівати, паста стає еластичною від теплоти тіла і рук.
  • Гіпоалергенність і екологічність — для виготовлення цукрової пасти застосовуються тільки натуральні компоненти. Завдяки відсутності шкідливих хімічних складових, паста не викликає алергії, не має побічних ефектів і не тестується на тваринах. В процесі роботи речовина не порушує цілісності шкірного покриву.
  • Комфорт — цукрова паста не прилипає до шкіри, захоплюючи тільки волоски з її поверхні. Це дозволяє виконувати обробку однієї і тієї ж зони по кілька разів у разі потреби. Після шугаринга Velvet не залишається травм, гематом, розширених судин. Входить до складу пасти глюкоза проникає в шкіру, звільняючи волоски з фолікулів, що робить епіляцію найбільш безболісним.
  • Гігієнічність — всі інструменти і шкіру можна очистити від цукрової пасти за допомогою води. Завдяки підвищеній концентрації фруктози і глюкози, мікроорганізми в цукровій пасти не живуть, що знижує ризик інфікування і запальних процесів до нуля.
  • атравматично — для роботи цукрову пасту не потрібно розігрівати, що дозволяє працювати з нею при комфортній для тіла температурі. Це виключає опіки шкіри та відчуття болю в процесі опрацювання ніжних зон.
  • Відсутність протипоказань — шугарінг Velvet дозволений для використання абсолютно всім. На відміну від воску, який впливає на судини через високу температуру, цукрова паста дозволена навіть при варикозі.

Добре зарекомендували себе матеріали для шугаринга Velvet, завдяки яким можна якісно і найбільш безболісно видаляти небажану рослинність на будь-якій поверхні тіла, не викликаючи жодних ускладнень. До складу суміші для шугаринга Velvet входять тільки природні і натуральні компоненти, паста не містить штучних ароматизаторів, барвників, парабенів, ароматів.
Все последние новости Украины сегодня и новости дня в мире на News UA