Дурні жінки сексуально привабливіші для чоловіків

Згідно з новим дослідженням американських учених, чоловіки вважають жінок, чия поведінка вказує на психологічну незрілість, більш сексуально привабливими.

Дослідники попросили ряд чоловіків і жінок сформувати список з 88 факторів, які, на їхню думку, змушують жінку виглядати більш «доступною» і привабливою для чоловіків, або вказують на те, що вона хоче звернути на себе увагу. Серед цих чинників, зокрема, виявилися закушування губи і сонний зовнішній вигляд, пише The Telegraph.

Как организовать грандиозную свадьбу?

Після цього іншим 76 чоловікам показали жіночі фотографії, що ілюструють пункти списку, і попросили їх оцінити ці знімки на предмет сексуальної привабливості.

Фізична уразливість або, наприклад, маленький зріст, ніяк не вплинули на сприйняття чоловіком жінки. Однак психологічні вразливості — наприклад, певна незрілість або дурість — робили жінку більш сексуально привабливою в очах респондентів.

Как организовать грандиозную свадьбу?

«Оцінка чоловіком поточного стану жінки як « уразливого» активує психологічні механізми, пов’язані з сексуальною експлуатацією», — йдеться в тексті дослідження

Добавить комментарий