Особливості печей бренда Dovre

У зимовий період важко уявити собі український дім без надійної системи обігрівання. Якщо з будь-яких причин у вас немає можливості користуватися централізованим опаленням, компанія «Дім Тепла» пропонує оцінити на практиці чавунні печі — найпоширеніший варіант топок. Серед усього різноманіття чавунні печі Dovre виправдано вважаються одними з найкращих опалювальних пристроїв. У цій статті ми розглянемо їхні особливості та переваги.

 

Чим вирізняється продукція бренда Dovre

На сучасному ринку є безліч виробників камінів і печей, які пропонують якісну продукцію. Завдяки тому, що чавунні топки витримують дуже високу температуру, мають відмінну теплову провідність і повільно охолоджуються, вони добре справляються зі своїм завданням. Сучасні печі з чавуну можна встановлювати як у заміських дачних будиночках, так і у великих особняках: їхній дизайн дає можливість використовувати їх за прямим призначенням або як декоративний елемент інтер’єру.

Дім Тепла радить своїм клієнтам звернути увагу на печі-каміни Dovre з таких причин:

  • висока якість сплавів, які виготовляються у власних ливарнях виробника, забезпечують стійкість до швидкого нагрівання поверхні та тривалу роботу за високої температури без деформації та порушення структури чавуну;
  • ґрати, держаки й заслінки, якими укомплектована продукція Dovre, дають можливість налаштувати такий температурний режим, за якого досягається тління пального протягом восьми годин, що значно економить дрова та вугілля;
  • герметична камера згоряння, контрольована подача повітря та система подвійного згоряння пального підвищують його тепловіддачу та зменшують викиди в атмосферу.

Як інтегрувати печі-каміни Dovre в систему опалення будинку

Опалювальні системи цього бельгійського бренда встановлюються достатньо швидко та просто. Такі камінні топки можна використовувати як окремий пристрій для обігрівання приміщень або як інтегровану частину каміна.

Крім того, ви можете не тільки скористатися піччю для підтримання комфортної температури в кімнаті, а й налаштувати циркуляцію гарячої води для обігрівання всього будинку.

Важливими плюсами таких печей є також зручність експлуатації та чищення і широка лінійка варіантів дизайну — від вінтажних, прикрашених візерунками моделей до приладів у стриманому сучасному стилі.

Підпишись на нас в Telegram, щоб отримувати більше свіжих новин!