Сучасні котеджі в Сочі – Royal Hills.

Сочі – це один з найбільш протяжних в довжину міст світу. Його межі простягаються на 145 км уздовж північно-східного узбережжя Чорного Моря і на пару десятків кілометрів до Головного Кавказького хребта. Унікальність північного субтропічного клімату полягає у близькості з вічною мерзлотою кавказьких вершин.

Саме тут, недалеко від центру Сочі розташувався один з найпривабливіших архітектурних проектів, котеджний комплекс «Royal Hills». Даний проект пристойно відрізняється від масової забудови міста своєю архітектурною сучасністю, і, одночасно традиціями античного часу.


Велика кількість скла і монолітно-античний образ органічно вписується в навколишній ландшафт прибережний, створюючи легкі і вільні образи притаманні характерній атмосфері курортних міст.

У основи всього проекту був закладений сучасний амфопростіль – це тип давньогрецького храму, що має портики з декількох колон на торцевих фасадах, а також поздовжні стіни складені з каміння блоків. Просторі засклені балкони на другому поверсі в комбінації з дворівневими асиметричними дахами створюють сучасний середземноморський стиль «Royal Hills».

По матеріалах: Novate.ru

Залишити відповідь