Рулонні штори для домашнього інтер’єру.

В ролетах оптимально сплетено присутність практичних і вишуканих якостей. Відмінно підійде рулонна штора для інтер’єру, виконаного в класичному стилі, вона може послужити легкою перегородкою в кімнаті. Ролети складаються з основного тканинного полотна тканини, який перекриває віконний світловий отвір, і несучого валу, на який намотується дане полотнище. Вал буває відкритий і захований в невеликий короб. Проста і раціональна система управління надає можливість підняти або опустити штору до необхідного рівня та закріпити, надійний механізм управління, має великий ресурс по експлуатації.

У дизайні кімнати, іноді не зовсім до місця традиційні рішення, тому на допомогу прийдуть тканинні ролети додають родзинку в інтер’єр. Вони влаштовані неймовірно просто, а дизайн тканини і системи управління вельми різноманітний. Застосовують їх в стильовому оформленні як самостійний виріб, так і спільно з легкими фіранками, шторами або гардинами. Основою служать тканини для штор або натуральні компоненти: льон, шовк, очерет, бамбук, джут, очерет з великим вибором колірних палітр, фактур. Полотно тканинних ролет обробляють захисними речовинами, щоб полегшити догляд за тканиною. Тканини, в цілому, поділяються на 2 основні групи: цілком не пропускають світло, і матеріали, які певною мірою світло пропускають.

Штори рулонні теж іменують тканинними ролетами, і вони зараховуються до тканинних сонцезахисних конструкцій. Дані вироби – сучасна відповідь стандартним фіранкам, гардинам, портьєрам і жалюзям. Ролети в якості елемента інтер’єрного дизайну побудують теплі і затишні умови будь якому життєвому простору. Ще однією корисною особливістю таких штор, за винятком захисту від променів сонця, може стати здатність заховати недоліки і виділити переваги квартири.

Сама конструкція проста в застосуванні, оскільки складаються тільки з полотна і валу, але ще і поряд з цим вони в цілому унікальні по своїй конфігурації. Основні типи систем: без короба (відкрита система) і в декоративному коробі з 2-ма боковими напрямними (закрита система). Змінюючи висоту штори легко захистити апартаменти від сонячних променів або дати шлях потокам свіжого повітря і тепла.

Залишити відповідь