Новинки автосвіту. Огляд Treelogic TL-DVR 2003TID DC.

Роблячи огляд Treelogic TL-DVR 2003TID DC потрібно зазначити, що особливість використання цієї моделі полягає в оснащенні двома камерами – фронтальної і салонної, перевага яких у тому, що вони можуть працювати і разом і окремо. Це говорить про наявність двох відеореєстраторів, що становлять єдину систему. Спеціальним слайдером можна вибирати режим роботи камер, при цьому повністю зберігається функціональність кнопок управління для обох камер.

Ще позитивний момент: новий гаджет легко встановлюється на лобове скло за допомогою зручного кріплення і підключається до автомобільного прикурювача для моментального використання.

Інфрачервона підсвітка, що забезпечується 10 світлодіодами фронтальної і 4 світлодіодами салонної камери, оснащена світлочутливим датчиком, завдяки якому можливе включення додаткового освітлення в автоматичному режимі. Таке освітлення людське око не сприймає, хоча для чутливих матриць камер його достатньо. Це викликає позитивні відгуки в автомобілістів.

Пристрій забезпечений яскравим TFT екраном (2,0 дюйми) з дозволом 960х240 пікселів, підтримує 112 000 кольорів. В відеореєстраторові використовується швидкодіюча з малим споживанням енергії матриця CMOS 5 Мпікселей для фронтальної камери і 0,3 Мпікселей – для салонної.

Формат записуваного відео – AVI. Для фронтальної камери відео можна записати з максимальною роздільною здатністю Full HD 720P (1280×720 пікселів), швидкістю 30 кадрів / сек; для салонної – VGA (640х480 пікселів). Завдяки куту огляду фронтальної камери в 100 градусів істотно підвищується якість відеозйомки, хоча поворотною салонної камери (180 градусів), абсолютно достатньо кута огляду в 60 градусів.

Для режиму фотозйомки відеореєстратора Treelogic TL-DVR 2003TID DC максимальний дозвіл:

– Для фронтальної камери – 4032х3024 пікселів;

– Для салонної – 2560х1920 пікселів

Розробники моделі подбали і про те, щоб дата і час зйомки на відео могли відображатися. За рахунок вбудованого датчика руху на порядок зменшується розмір використовуваного обсягу карти пам’яті і здійснюється запис лише виключно важливих подій, так як відбувається почне фіксуватися з моменту появи в радіусі видимості рухомих об’єктів.

Карта пам’яті формату MicroSD з об’ємом до 32 Гб служить для розміщення збережених відеофайлів. Також варто зауважити, що при нестачі на карті пам’яті вільного простору незатребувані файли перезаписуються. Це можливо завдяки функції налаштування циклічного запису відео. Пристрій можна підключити до комп’ютера і використовувати в режимі веб-камери.

Залишити відповідь

Share via