Фарба для внутрішніх робіт

Із входженням на український ринок вододисперсійних фарб, мода на шпалери відходить у минуле. І саме ідеальні білосніжні стіни не втрачають своєї актуальності уже не один десяток років. Білосніжні пофарбовані стіни актуальні та доречні у приміщенні будь-якого призначення та не залежать від естетичних смаків та вподобань власника. Вони однаково чудово виглядатимуть на кухні, в дитячій кімнаті чи у кабінеті директора, адже вони створюють класичну основу, прикрасити яку можна абсолютно будь-якими предметами декору та інтер’єру.

Вододисперсійна фарба для внутрішніх робіт відрізняється від фасадної в основному дрібною дисперсією – адже у інтер’єрі ми хочемо мати не лише ідеально білосніжні стіни, але й ідеально гладенькі. І саме мікрочастинки, які входять до складу фарб від німецької марки STO створюють однорідне гладеньке покриття. Інтер’єрна фарба не містить атмосферостійких добавок, які є у складі фарб екстер’єрних, і є повністю екологічною та безпечною для здоров’я людини.

Фарба для стін та стель StoColor In та StoColor Basic сертифіковані знаком якості TÜV, німецької багаторічної організації, що відповідає за дотриманням технічних вимог та характеристик товарів. Вона гарантує європейську якість та гарантовану безпеку при використанні товарів, зокрема, бідвельних матеріалів.

Інтер’єрі фарби StoColor In та StoColor Basic призначенні для обробки стін та стель, це означає, що вони містять високий ступінь білизни, який зазвичай потрібен при використанні фарбування стелі та чудове миття та зносостійкість, яких вимагає застосунок на стінах приміщення.

Фарбу від STO можна використовувати навіть у кімнатах, призначення яких має високу ймовірність забруднення, наприклад у дитячій кімнаті чи кухні, адже вона чудово очищається від забруднення водою та миючими засобами. Вона витримує миття та не втрачає своїх характеристик при цьому.

Пофарбувати кімнату ви зможете навіть самостійно, використовуючи валик, щітку чи розпилювач. І процес фарбування можна перетворити на цікаве дозвілля разом із дітьми чи партнером. Єдине, про що варто пам’ятати, стіни під фарбування мають бути ідеально рівними та пошпакльованими фінішною шпаклівкою. Розчинником фарби є вода, тому забруднені руки легко очистяться звичайним вмиванням із водою.

І найголовніша властивість, яку дарує нам вододисперсійна фарба – стіни, які набридли можна перефарбовувати у новий новий колір хоч і щомісяця!

EN RU UK