Ковані елементи — вишукані предмети для прикраси будь-якого простору

Художня ковка — прийом, який використовували майстри і сотні років тому для створення оригінальних і вишуканих предметів інтер’єру. Застосовується методика і сьогодні, проте можливості сучасних ковалів багаторазово зросли, як і спектр художніх прийомів. Компанія «Стіленд» не обмежує своїх клієнтів, пропонуючи їм можливість разом з майстрами створювати унікальні проекти майбутніх кованих елементів. Вони стають прикрасою домашнього, офісного, громадського, комерційного простору.

Сучасна технологія виготовлення

Майстра використовуються для своєї роботи різні матеріали. Ковані елементи роблять з міді, латуні, бронзи, магнію, титану, алюмінію, сталі або різних сплавів цих металів. Використовуються для виробництва красивих виробів і кольорові метали, з яких найчастіше роблять вишукані вставки або додаткові елементи. Сучасні майстри освоїли не тільки секрети майстерності, що дійшли до наших днів з давніх-давен, а й навчилися застосовувати сучасні технології. Кування може бути:

  • штампований — метод можна застосовувати для масового виготовлення виробів, коли використовується заготовлена ​​форма, куди вдавлюється м’який метал.
  • Ручний (вільної) — це справжнє диво, коли майстер різними прийомами з простого шматка металу отримує гарний елемент. Використовується технологія для одиничного виробництва.

Деякі вироби повинні мати малу вагу, а тому фахівці використовують профільні тонкостінні труби. Ще перед початком роботи майстра належить визначити, які саме ковані елементи повинні бути виготовлені цілком, а які окремо. згодом розрізнені ковані елементи збираються в єдину конструкцію за допомогою зварювання. Колірна палітра готової продукції може бути різною, для чого використовуються порошкові фарби і декоративні покриття по металу. Використовується і патина, яка надає ефект сріблення, золочення або чернения, а ось ілюзію корозії (старіння) надає зеленувато-сіра патина.

Художня ковка в інтер’єрі

Вишукана продукція має всі шанси «увійти» в будь-який будинок. Вона підходить до будь-якого стильового напрямку — розкішного або без надмірностей, лаконічному. Ковкий матеріал може бути використаний для створення ліжок і журнальних столиків, остова для обіднього столу і стільців, підставок і власників, полиць і банкеток, крамничок і світильників. Геометричні форми таких виробів, а також їх прикраса може бути різним.