Дизайн кухні: “маленькі” кухні

Створюючи сучасні інтер’єри, все частіше використовують прийом відкритого простору.
Те ж саме стосується і меблів. Так, громіздкі стінки замінюються легкими, відкритими стелажами і полицями, що дають відчуття простору, зонують простір. При цьому такими системами не скорочується обсяг приміщення, а, навпаки, з’являється можливість розміщення всіляких предметів і речей.

Ідея вільного простору стосується і кухонних меблів. Масивні шафи замінюються сучасними системи зберігання з використанням стелажів, етажерок, навісних полиць і ніш. У подібній кухні головне – практичність і ергономічність. Всі пересування на кухні скорочені до мінімуму: все знаходиться під рукою.

 

 

В основі принципу конструювання подібних кухонних інтер’єрів головне – прибрати зайві речі і громіздкі предмети меблів. Отримують широке поширення скляні, металеві або дерев’яні відкриті стелажі і полиці. На оригінальних полицях-гратах, закріплених на міцних кронштейнах можна зберігати навіть важке кухонне начиння. Кріплять на кронштейни також і легкі полиці зі скла, що прикрашають інтер’єр, абсолютно не захаращують простір.

 

 

Користуються популярністю також нижні відкриті шафи. Завдяки такій конструкції, знижується вартість кухонних меблів, тому що складні системи відкривання сприяють істотному подорожчанню кухні. У відкритих шафах з прозорих матеріалів зберігається все кухонне начиння. Сучасний ринок пропонує повністю скляні або металеві конструкції. Перший раз такі стелажі представлялися на виставці в Мілані, вразивши уяву відвідувачів, проте швидко завоювавши популярність споживачів.

 

 

Красивий посуд, оригінальні сувеніри, інші предмети у відкритій кухні прикрашають інтер’єр, а поєднуючись з продуманою системою освітлення, дають приголомшливий ефект. Правда, така кухня повинна міститися в абсолютному порядку, інакше, відчується недбалість і безлад. Весь посуд потрібно підбирати правильно. Крім того, у відкритій кухні не повинно бути зайвих предметів. Вони повинні бути прибрані у шафи і ніші. Зберігати численні кухонні предмети краще, комбінуючи відкриті, легкі полиці і стелажі з закритим зберіганням.

 

При виборі кухні, безумовно, необхідно виходити з особистісних уподобань, а не модних тенденцій або ряд продавців. Важливо, в першу чергу, створити сприятливу атмосферу для себе і своїх близьких, адже значну частину часу, ми проводимо саме на кухні. Вся концепція і інтер’єр кухні, безпосередньо залежать від площі приміщення. Але незалежно від цього, існує можливість втілити в життя будь-який дизайн кухні в цілому.

Залишити відповідь