Архітектура. Solar Floating Resort – острів на сонячних генераторах

Своєрідний і креативний проект запропонував дизайнер по імені Мішель Пуццоланте: це плаваючий мікрокурорт для вод в тропічних зонах, має круглу форму, діаметр близько двадцяти метрів і шість місць для постояльців.

Цікава також концепція «екодружелюбності» ціеї розробки, тому що вона може працювати на сонячних батареях, без шкідливих вихлопних газів і тому подібного. Сама по собі ідея плаваючого курорту-судна не є новою, проте, розробка Solar Floating Resort має в собі багато того, що заслуговує уваги.

По суті, даний об’єкт являє собою плавучий термос. Склопластик пропонується армувати бальса – так вийде недорогий матеріал, який здатний витримати високі навантаження. Між оболонками судна буде використаний прошарок в 30 мм, з якої можна викачати повітря, що створить хорошу тепло- та звукоізоляцію.

Палуба являє собою відкритий простір з лежаками, баром, джакузі, кінотеатром; все це може бути закрито при необхідності напівкруглими прозорими панелями, як тентом. За спіралевидної сходах можна буде спуститися на підводну оглядовий майданчик і помилуватися красою підводного світу. Що ж до енергії – тут пропонується покрити поверхню судна сонячними батареями (фотоелементами на барвниках).

По матеріалам: t-human.com

Залишити відповідь