МВФ назвав причини, які заважають виділенню кредиту Україні (ВІДЕО)

Черговий раунд обговорення можливої програми Міжнародного валютного фонду (МВФ) stand-by для України очікується під час зборів Фонду та Групи Світового банку у Вашингтоні.

Про це повідомив представник МВФ в Україні Макс Альєр.

Альєр зазначив, що основними дискусійними питаннями як і раніше залишаються фіскальний бюджетний дефіцит країни, тарифи в енергосекторі, банківський сектор і підвищення гнучкості обмінного курсу.

«Остаточних домовленостей немає. І не відомо, коли буде виданий кредит», — сказав він.

Раніше стало відомо, що МВФ і Україна досягли «гарного прогресу» в обговоренні угоди stand-by. Про це заявив глава місії фонду в Україні Крістофер Джарвіс після завершення її роботи в Україні.

Нагадаємо, уряд України 27 березня почав новий раунд переговорів з МВФ про надання кредиту $15 млрд, який має допомогти країні впоратися з піковим зовнішнім боргом у розмірі $ 9 млрд.

Попередній візит місії Фонду відбувся в січні-лютому, однак конкретних угод між Україною і МФВ досягнуто не було.

Як повідомлялося, експерти дотримуються досить суперечливих позицій щодо необхідності отримання нового кредиту від Фонду. Офіційна влада і частина українських аналітиків вважають, що країна ще може обійтися без коштів МВФ. Ряд експертів, навпаки, впевнені, що така позиція рівносильна відмові від економічних реформ.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *