МВФ назвав причини, які заважають виділенню кредиту Україні (ВІДЕО)

Черговий раунд обговорення можливої програми Міжнародного валютного фонду (МВФ) stand-by для України очікується під час зборів Фонду та Групи Світового банку у Вашингтоні.

Про це повідомив представник МВФ в Україні Макс Альєр.

Альєр зазначив, що основними дискусійними питаннями як і раніше залишаються фіскальний бюджетний дефіцит країни, тарифи в енергосекторі, банківський сектор і підвищення гнучкості обмінного курсу.

«Остаточних домовленостей немає. І не відомо, коли буде виданий кредит», — сказав він.

Раніше стало відомо, що МВФ і Україна досягли «гарного прогресу» в обговоренні угоди stand-by. Про це заявив глава місії фонду в Україні Крістофер Джарвіс після завершення її роботи в Україні.

Нагадаємо, уряд України 27 березня почав новий раунд переговорів з МВФ про надання кредиту $15 млрд, який має допомогти країні впоратися з піковим зовнішнім боргом у розмірі $ 9 млрд.

Попередній візит місії Фонду відбувся в січні-лютому, однак конкретних угод між Україною і МФВ досягнуто не було.

Як повідомлялося, експерти дотримуються досить суперечливих позицій щодо необхідності отримання нового кредиту від Фонду. Офіційна влада і частина українських аналітиків вважають, що країна ще може обійтися без коштів МВФ. Ряд експертів, навпаки, впевнені, що така позиція рівносильна відмові від економічних реформ.

Добавить комментарий