Обирайте пиво правильно!

Пиво – це один з найулюбленіших напоїв як мінімум половини людства (принаймні чоловіків). Саме цей пінний напій як ніщо

інше здатний втамувати спрагу, підняти настрій, зарядити організм бадьорістю і енергією. Якщо ще пару років назад за пивом доводилося бігти в найближчий магазин, то сьогодні купити цей напій можна не виходячи з дому.

Послуга з доставки пива і закусок до нього додому – це зручно, швидко і вигідно! Не потрібно витрачати час і гроші на поїздку в магазин, достатньо лише оформити замовлення на сайті, де є також і безалкогольне пиво https://morepiva.ua/ua/kyiv/pyvo/stil:nonalcoholic/ в режимі онлайн і вже протягом години отримати напій зі смаколиками додому. Але, щоб покупка принесла задоволення від виняткового смаку пінного напою, важливо поставитися правильно до питання його вибору.

Як обрати якісне (натуральне і свіже) пиво

Щоб переконатися в тому, що перед вами якісне пиво, дотримуйтесь наступних рекомендацій:

  • якщо ви віддаєте перевагу фільтрованому пиву, тоді упевніться в повній відсутність в ньому осаду;
  • проаналізуйте аромат напою. Наявність сторонніх запахів говорить про те, що при виготовленні продукту не була дотримана технологія;
  • спробуйте пиво на смак. Наявність легкої нотки гіркоти говорить про те, що в складі напою присутній хміль – продукт натуральний;
  • налийте пиво в стакан. Наявність щільної високої піни говорить про свіжість напою. В хорошому пиві шар піни становить 5-6 см і він не осяде на протязі п’яти хвилин як мінімум;
  • уважно огляньте келих з пивом. Після кожного ковтка на ньому повинні залишатися кільця піни;
  • якщо в смаку присутня кислинка, то перед вами скоріш за все напій з синтетичними домішками.

Види пива

Перед тим, як оформити доставку пива на сайті Море Пива, вам слід визначитися в тому, який з його видів вам більше до смаку.

У каталозі представлені наступні види пінного:

  • темне (dark) пиво;
  • світле (light) пиво.

В процесі виготовлення світлого пива використовується світлий або трохи підсмажений солод, також до складу входить витяжка з рису, пшениці або кукурудзи.

Темне пиво вариться на основі добре прожареного солоду з додаванням паленого цукру. Саме тому поціновувачі темного пива люблять в його смаку гіркоту в поєднанні з солодкістю.

При виборі пива на сайті Море Пива, враховуйте також його міцність та щільність. Має значення термін зберігання (чим він менший, тим натуральніше напій) і тара, в яку розлито пінне (віддавайте перевагу склу). На сайті ви зможете замовити доставку пива будь-якого сорту, міцності і щільності. В наявності пиво в пластиковій, жерстяної і скляній тарі – на будь-який смак і гаманець!