У яких сферах можна застосовувати гнучкий неон

Світлодіодна неонова стрічка є універсальним гнучким матеріалом. Це дозволяє використовувати її в різних умовах. Виріб добре переносить низькі і високі температури, тому не лопається. Так як він гнеться у різних напрямках, це дозволяє використовувати лед неон навіть на конструкціях з великою кількістю згинів і кутів. До того ж він легко нарізається і монтується.

У 19 ст. яскраві кольорові вивіски створювалися з використанням скляних трубок, наповнених газом. Саме їх згодом було замінено світлодіодним гнучким неоном, у корпусі якого містяться надпотужні діоди. Сама ж оболонка створена з напівпрозорого або прозорого полівінілхлориду.

Плюси і мінуси продукції

Серед плюсів лед неону користувачі виділяють наступні:

 • Виробники гарантують тривалий період експлуатації неонової стрічки. Функціонування в режимі без зупинки можливе протягом декількох років.
 • Діапазон температур, за яких здатний працювати гнучкий неон, коливається від -40 до +60 °С. Отже він працює без збоїв як в сильний мороз, так і при аномальній спеці.
 • Виконані з led неону конструкції пожежобезпечні та надійні, адже світлодіоди не нагріваються. Відсутність в продукції мініатюрних частинок та скла також робить їх безпечними під час монтажу і використання.
 • Вироби не бояться впливу агресивного середовища, проникнення вологи. Вони мають високий ступінь захисту, що дозволяє використовувати продукцію всередині приміщень та за їхніми межами, у тому чи. Це можуть бути навіть сауни, басейни, лазні тощо.
 • Завдяки таким якостям, як гнучкість і міцність, продукція дозволяє реалізовувати різні дизайнерські задуми.
 • Вироби не виділяють ультрафіолетове та інфрачервоне випромінювання, є безпечними для довкілля.
 • Неонова діодна стрічка надійніша, ніж оболонка з кольоровим пігментом. Але дізнатися, яким вона світить кольором, можна тільки, якщо включити конструкцію.

Мінуси у такого варіанту освітлення також є. Але їх небагато і вони несуттєві. Матеріал неможливо використовувати як основне джерело освітлення. При накопиченні на поверхні пилу, його добре видно. Тому щоб підсвічування виглядало гарно,  вам доведеться регулярно боротися із пилом.

Сфери, в яких використовується світлодіодний неон 24V

Експлуатувати продукцію можна в різних сферах:

 • зовнішня і внутрішня реклама;
 • ландшафтний дизайн;
 • оформлення торгових, офісних та житлових приміщень;
 • підсвічування архітектурних об’єктів.

Вона підходить для використання у місцях з високим рівнем вологості, таких як кухня, ванна кімната, сауна, басейн. А от для сухих приміщень раціональніше купувати більш бюджетну неонову лед стрічку.

Гнучкий неон є чудовим варіантом для підсвічування архітектурних рішень. Він дозволяє підсвічувати контури будівель, вуличні декоративні елементи. Його можна закріпити на автомобільному транспорті, зібрати із нього святкову ілюмінацію.

Завдяки надійному захисту від вологи, гнучкий неон 24 вольта можна використовувати для підсвічування альтанок, стволів дерев, стежок, штучно створених водойм,. У сфері реклами він застосовується для створення вивісок, об’ємних букв, зображень, що рухаються, декору вітрин магазинів, кафе. Багато підприємців давно взяли його на озброєння, адже він привертає увагу до продукції, торгової точки в цілому.

Особливості підключення

Монтаж неонової стрічки дуже простий. Попередньо потрібно визначитися, де саме будуть кріпитися профілі. В останніх буде міститися шнур у положенні, яке також має бути заздалегідь продумане. З допоміжних матеріалів при облаштуванні підсвічування застосовується лише кабель живлення.