Сучасні навантажувачі у сільському господарстві: інформація про одну з найкращих моделей

Сільськогосподарська галузь дуже вимоглива до спецтехніки, яка використовується в ній. Це пов’язано з інтенсивною роботою, яка обумовлює ризик передчасного зносу. Тому, роблячи оновлення парку техніки, віддавайте перевагу продукції відомих торгових марок. Таким чином ви отримуєте впевненість в якості і довговічності машин, які купуєте, адже всі без виключення виробники першого ешелону роблять на цих показниках великий акцент. Якщо вашому господарству потрібен навантажувач, JCB є брендом, вартим вашої уваги. Це одна з найвпливовіших машинобудівних компаній, яка постачає продукцію по всьому світу. Основні товарні позиції, що випускаються під цією торговою маркою, — будівельна і аграрна спецтехніка. До них відносяться і навантажувачі JCB, які наразі є доступними і в Україні.

Обирайте машини, керуючись виробничою необхідністю

На ринку України представлено чимало моделей навантажувачів, які випускаються під маркою JCB. Вони відрізняються конфігурацією і, відповідно, технічними характеристиками. Запропоновані наступні різновиди навантажувачів:

 • Фронтальні.
 • Малогабаритні (модель міні).
 • Телескопічні.

Розглянемо деякі приклади. Модель JCB 436 AGRI (HL) відноситься до фронтальних навантажувачів. Вага машини дорівнює 15 т, радіус повороту — 6000 мм. Максимальна швидкість пересування навантажувача — 38 км/ год. Машина оснащена трансмісією Power Shift. Дуже важливим показником для будь-якого навантажувача є вантажопід’ємність. На JCB 436 AGRI (HL) вона складає 3194 кг.

Міні-навантажувач JCB 225 стане ефективним, якщо потрібно працювати з вагою не більше 1021 кг. Саме це є максимальним показником вантажопід’ємності, притаманним для цієї моделі. На машині встановлюється двигун потужністю 55/74 кВт/кс. Тип трансмісії — гідростатична. Вага навантажувача складає 3608 кг, а радіус повороту — 2140 мм. Але в каталозі виробника існує ще більш компактна модель серії міні — це JCB 135. Вона важить усього 2625 кг, а вантажопідйомність її складає 612 кг. Звичайно, її ціна нижче, ніж зразків, що описані у попередніх прикладах, тому в разі наявності у вас невеликого господарства, де доводиться працювати з малими вантажами, придбати саме цю модель стане раціональним рішенням. Адже ви збережете гроші!

Але якщо ваша компанія часто стикається з необхідністю проводити завантаження на великій висоті, для виконання цієї роботи підійдуть телескопічні навантажувачі. Їх особливою технічною характеристикою є каретка SSL. Саме завдяки їй є можливий підйом вантажного елементу на велику висоту. Наприклад, для навантажувача 531-70 AGRI притаманна максимальна висота підйому, яка дорівнює 7 м, а для моделі 535-95 AGRI SUPER — 9,5 м.

Технічна досконалість у кожному елементі

На всіх навантажувачах, що зараз виробляються і випускаються під брендом JCB, незалежно від моделі та типу, впроваджені інноваційні розробки та реалізовані передові інженерні ідеї. Якщо ви придбаєте спецтехніку цієї торгової марки, отримаєте можливість оцінити її високі експлуатаційні характеристики, а саме:

 • просте управління;
 • комфортну кабіну з широким кутом огляду, завдяки якому оператор має можливість безпечно виконувати свою роботу;
 • надійний та потужний двигун;
 • ефективну гідравлічну систему;
 • міцну стрілу;
 • мости з посиленою конструкцією і диференціалами посиленого тертя.

Оголовки стріли виготовляються з високоякісного цільного металу, на ньому відсутні зварні шви. Кожна модель забезпечена потужними редукторами. Вони використовуються для комунікації крутного моменту без зайвих втрат, що дозволяє зберегти ресурси. Для кожної моделі проектується особливе шасі згідно з технічними характеристиками. Передбачене автоматичне відключення заднього мосту у разі необхідності.

Для ефективної роботи навантажувача виготовляється різноманітне навісне обладнання. Його у разі необхідності можна міняти. Серед технічних засобів:

 • відвали для боротьби зі снігом;
 • шнеки;
 • вила різного призначення: палетні та різновиди, які використовуються для навантаження перегною;
 • снігоротори;
 • вилочний захват, за допомогою якого здійснюють роботи з тюками та рулонами;
 • гідравлічний молот та інше.

Важливо пам’ятати! Змінюючи принади в залежності від виробничих потреб, можливо досягнути чималої раціоналізації. Адже лише один навантажувач стає машиною, здатною виконувати декілька задач, що є дуже вигідним рішенням для будь-якого господарства.