Як пробігти велику дистанцію?

Вирішили зайнятися бігом? Якщо у вас є мета, наприклад, пробігти марафон або напівмарафон, потрібно готуватися до такого випробування для організму. Крім щоденних тренувань, потрібно стежити за динамікою, пульсом, харчуванням. Також важливо підібрати зручне взуття і одяг, вибрати відповідне місце, де вашим тренувань ніхто не буде заважати.

Поради підготовки до бігу на великі дистанції

Сподін Ігор Юрійович розповів в публікації, як йому вдалося перебороти себе, почати займатися постійно. Результатом стала участь в Будапештському марафоні, який він успішно завершив. Це непроста дистанція, яку йому вдалося благополучно пробігти.

У публікації вже досвідчений спортсмен розповідає, як йому вдалося стати дивана, і не просто пробігати 3-5 кілометрів навколо парку, а почати займатися на тому рівні, щоб подолати себе, показати все на що здатний, і пробігти марафон.

Вам теж під силу пробігти напівмарафон або марафон. Почніть з одного кілометра дистанції кожен день і тренуйтеся регулярно, підвищуйте навантаження, збільшуйте дистанцію. При цьому потрібно стежити за своїм самопочуттям і станом.