Як підготуватися і пробігти марафон?

Бігаєте вранці або на вихідних? Якщо в певний момент захочеться підвищити свій рівень, щоб, наприклад, пробігти марафон, потрібно підготовка та мотивація. Фізична підготовка відіграє ключову роль на цій дистанції. Мова йде не тільки про регулярні тренування, але і правильне дихання, харчування, кількості тренувань на тиждень і інших ключових факторах.

Підготовка до марафону

Готуватися до пробіжки потрібно заздалегідь, хоча б за кілька місяців чи півроку. Прикладом може стати професійний спортсмен Ігор Сподін і його досвід переходу від простих ранкових пробіжок до марафонським забігів. Перейдіть по посиланню і докладніше ознайомитися з його історією становлення професійного спортсмена.

Цікавтеся прикладами, історіями та досвідом інших спортсменів, які також починали з пробіжок в місцевому парку або на стадіоні, а потім переходили на складні дистанції: марафон, напівмарафон. Більше корисної та актуальної інформації про ці спортсменів ви дізнаєтеся в інтернеті.
У вас теж вийде стати професійним бігуном, якому під силу пройти дистанцію в десятки кілометрів. Головне, готується і долати труднощі на шляху до поспіху.

EN RU UK