Я не хочу мільйона і не телефонуйте мені більше!

Телефонні дзвінки з «привабливими» пропозиціями заробити мільйон торгуючи БАДами чи іншим непотребом або втягуючи людей у якісь «надзвичайно вигідні» схеми страхування чи ще чогось мені набридають десь з літа минулого року. Відверто кажучи, вже втомився чемно посилати цих добродіїв. Але вони наполегливі й не дають спокою, а фраза «ви мені набридли» до них не доходить.

Можливо, у далекому дитинстві, після казки про золоту рибку, я б пристав на такі привабливі пропозиції. Але я далеко вже не дитина (для цього навіть звірився зі своїм паспортом), щоб вірити в казки. Тому, користуючись нагодою, хочу попросити представників компаній мережевого маркетингу, організацій страхування на всі випадки життя (в тому числі й проти кінця світу :) ) та їм подібних – не турбуйте більше мене і зітріть мій номер телефону. Бо в іншому випадку буду відправляти вас по не дуже приємному маршруту. По якому конкретно, здогадатися неважко :)

Сподіваюся, що ми порозумілися. Я не хочу мільйона і не телефонуйте мені більше!

P.S. Активний розвиток компаній «швидкого і легкого заробітку мільйона» доводить те, що далеко не всі громадяни заглядають у паспорт, та переплутали збірку з казками із серйознішою літературою. На жаль, один квадратний метр української території перенасичений людьми, які досі вірять казкарям. Чим це закінчується добре знають організації, що об’єднують обманутих вкладників.

Залишити відповідь

Share via