Я не хочу мільйона і не телефонуйте мені більше!

Телефонні дзвінки з «привабливими» пропозиціями заробити мільйон торгуючи БАДами чи іншим непотребом або втягуючи людей у якісь «надзвичайно вигідні» схеми страхування чи ще чогось мені набридають десь з літа минулого року. Відверто кажучи, вже втомився чемно посилати цих добродіїв. Але вони наполегливі й не дають спокою, а фраза «ви мені набридли» до них не доходить.

Можливо, у далекому дитинстві, після казки про золоту рибку, я б пристав на такі привабливі пропозиції. Але я далеко вже не дитина (для цього навіть звірився зі своїм паспортом), щоб вірити в казки. Тому, користуючись нагодою, хочу попросити представників компаній мережевого маркетингу, організацій страхування на всі випадки життя (в тому числі й проти кінця світу :) ) та їм подібних – не турбуйте більше мене і зітріть мій номер телефону. Бо в іншому випадку буду відправляти вас по не дуже приємному маршруту. По якому конкретно, здогадатися неважко :)

Сподіваюся, що ми порозумілися. Я не хочу мільйона і не телефонуйте мені більше!

P.S. Активний розвиток компаній «швидкого і легкого заробітку мільйона» доводить те, що далеко не всі громадяни заглядають у паспорт, та переплутали збірку з казками із серйознішою літературою. На жаль, один квадратний метр української території перенасичений людьми, які досі вірять казкарям. Чим це закінчується добре знають організації, що об’єднують обманутих вкладників.

Залишити відповідь