Вінницьку Ниву «воскресить» диво… або фанати…

Пропонуємо вашій увазі фрагмент матеріалу газети РІА, який присвячено питанню, що необхідно зробити для відродження вінницької «Ниви». Повністю матеріал Лії Зеліньської ви можете прочитати на сайті http://20minut.ua/

Влітку цього року з карти українського футболу зник вінницький футбольний клуб «Нива». З тих пір ні влада міста, ні колишні його керівники не зробили нічого, щоб повернути нашу єдину команду майстрів.

Прокоментувати ситуацію з футболом, яка склалася зараз у Вінниці, взявся лідер фанатського руху Західної України

Тарас Павлів: — Чи можливо воскресити «Ниву»?
— Я добре знаю про вашу команду. І навіть про ваших фанатів знаю. І про те, які в неї були проблеми, я також чув. Прикро, звісно, що вона зникла, але завжди є шанс. У першу чергу треба знайти доброго спонсора. Я думаю, що фанати дуже впливають на долю клубу і вінницькі фани в тому не виняток.

Таке саме питання ми поставили вінничанам, які мають стосунок до «Ниви».

Паша Касанов (Колишній фінансовий деректор вінницької «Ниви»):
— Я думаю, питання: «Чи можна воскресити клуб?» не до мене. Хай на це відповідають ті, хто хоче цим займатися. Звісно, я вірю, що команда майстрів у Вінниці буде, але поки що нічого коментувати не можу.

Олександр Гайдаржи (Колишній воротар, а по закінчені професійної футбольної кар’єри спортивний директор вінницької«Ниви»):
— Тут навіть немає про що говорити. Команди майстрів у нас уже немає. Якщо знайдуться ініціатори, які захочуть цим займатися, і створять нову команду майстрів, то й футболісти знайдуться. Футболісти — це справа наживна. Зараз ті хлопці, що грали за «Ниву», грають у чемпіонаті області. Деякі за ФК «Вінниця». І можливо це і є, на даний момент, єдина перспектива створення нової команди майстрів з ФК «Вінниця» (колишній «Держслужбовець» — прим. авт.).

Ігор Пущал (Адміністратор сайту www.niva.vn.ua):
— Проблеми вінницького футболу і вінницької «Ниви» лежать в площині три «б» — Безгрошів’я, Безгосподарність і Байдужість. Відродити клуб серйозно і надовго зможе лише багата, небайдужа, господарська і амбітна людина. Всі решта варіантів нежиттєздатні і будуть надзвичайно залежні від вливань з місцевого бюджету. Тобто, це існування «з протягнутою рукою» без високих спортивних цілей від подачки до подачки. Для відродження клубу необхідно сісти за стіл переговорів з інвестором і на серйозних, чітко прописаних взаємовигідних умовах передати Центральний міський стадіон у довгострокову оренду.

Довідка
Як помирала «Нива»
Офіційно клуб припинив існування 11 липня 2012 року. Тоді керівництво професійної футбольної ліги прийняло рішення про зняття футбольного клубу «Нива» з чемпіонату.
Уже влітку «Нива» як на каруселі — то підіймалася, то опускалася. Спочатку наша команда зробила майже неможливе, вони залишилися у Першій лізі. Потім, у команди не знайшлося грошей на заявочний внесок на наступний сезон. Їх відправили у Другу лігу, але і туди не було чим заплатити, тому команду розформували.

Лія ЗЕЛІНСЬКА
http://20minut.ua/Добавить комментарийВсе последние новости Украины сегодня и новости дня в мире на News UA