Вінницький фонтан відкриється 15 квітня вже з біотуалетами

Вирішується питання сполучення набережної з островом Фестивальним

15 квітня запустять фонтан на набережній Рошен. До цього часу мають вирішити питання туалетів. А надалі — і відновити сполучення набережної з островом Фестивальним.

– Через місяць благодійний фонд Петра Порошенка передасть місту громадські вбиральні, – повідомив міський голова Володимир Гройсман. – Крім того, ми хочемо зробити сполучення набережної з островом Фестивальним. Сподіваємося, що компанія “Мостобуд” продовжить відповідні роботи. Замість колишнього понтонного мосту хотілося б бачити сучасний, аби він став прикрасою міста. Певні дизайнерські рішення уже направлені в “Мостобуд”. Вартість робіт складає три мільйони гривень — це дещо складно для міста, тому ставимо питання про позабюджетне фінансування.

Сам острів має стати охайною, доглянутою парковою зоною, територією для відпочинку, де можна буде проводити культурні заходи. Однозначно острів залишиться у муніципальній власності. Про оренду, яка передбачає заробляння грошей за допомогою закладів громадського харчування, немає мови.

 

По материалам myvin.com.ua 

Залишити відповідь

Share via