У Вінниці «Опель» збив липу і розтрощив огорожу

Біля автосалону «Джерман центр», на розі вулиць Лебединського, Карла Маркса і Немировського шосе, 25 березня близько шостої години ранку водій автомобіля «Опель» не справився з керуванням і врізався у дерево.

Машину, як видно із жалюгідного її стану після аварії, добряче «крутило». «Опель» не тільки «зніс» дерево, а й пробив огорожу автосалону.
Водія і його пасажира доставили до лікарні.
Ніяких коментарів працівники автоінспекції надати не могли, мотивуючи це тим, що аварія трапилась не в їхню зміну, і вони прибули, не знаючи деталей.

Працівники служби охорони «Легіонер», які стережуть майно «Джерман центру» також кажуть, що аварію бачили їхні колеги, які вже пішли зі зміни. Працівник «Зеленбуду» сказав, що прибув тільки прибрати розтрощене дерево і про саму аварію йому нічого невідомо.

По материалам 20minut.ua 

Со слов очевидцев:  Авария случилась  около 5 часов утра.  На месте проишествия очень много людей. Очень много машин такси с разных служб. Две патрульные службы ДАИ.   На месте стояло две скорые.  Очень много стекла.  Машина Опель – без коментариев, см. на фото.

 

Залишити відповідь

Share via