Вінницька «Нива» братиме участь у другій лізі

Минулого тижня керівництво футбольного клубу «Нива» Вінниця повідомило Адміністрацію ПФЛ про бажання припинити участь у змаганнях з футболу серед команд клубів першої ліги. Таке рішення було обумовлено скрутним фінансовим становищем клубу та неможливістю відшукати альтернативне джерело фінансування. Зважаючи на ситуацію, що склалася, та звернення клубу, клопотання було задоволено, а клуб виключено зі складу ПФЛ та знято зі змагань рішенням Центральної Ради.

Втім, вже 10 липня 2012 року на адресу ПФЛ надійшов лист ФК «Нива» Вінниця, у якому йшлося про рішення Вінницької облдержадміністрації та Вінницької міської Ради про поновлення діяльності ТОВ «Професійний футбольний клуб «Нива» м. Вінниця. Крім цього, зазначеними органами надано гарантії щодо виконання усіх фінансових вимог, що застосовуються для команд другої ліги у сезоні 2012-2013 років. Таким чином, 10 липня 2012 року відбулося екстрене засідання Центральної Ради, під час якого прийнято рішення надати членство у ПФЛ Товариству з обмеженою відповідальністю «Професійний футбольний клуб «Нива» м. Вінниця та допустити команду «Нива» Вінниця до змагань серед команд другої ліги групи «А».

Звертаємо увагу, що дату проведення матчу 1-го туру чемпіонату України з футболу серед команд клубів другої ліги (група «А») сезону 2012-2013 років «Нива» Тернопіль – «Нива» Вінниця буде визначено пізніше.

Крім цього, Центральна Рада затвердила наступний склад групи «А» другої ліги:

(команди розташовані згідно з результатами жеребкування)

 

pfl.ua 

Підпишись на нас в Telegram, щоб отримувати більше свіжих новин!

Залишити відповідь