Вінничанка Юлія Підгородецька вибула з шоу “Холостяк” через відвертість

Чому незайманки не в моді сьогодні у принців, можна запитати саму Юлю під час сьогоднішнього онлайн-чату

Вінничанка Юлія Підгородецька вибула з шоу “Холостяк 2”. Для неї боротьба стати нареченою холостяка Френсіса Метью завершилась у четвер, під час четвертого виходу програми на телеекрани.

Нагадаємо, що Юлія потрапила до числа тих дівчат, яких Френсіс не запросив протягом останнього періоду на індивідуальні побачення. Тому підтримала ідею-сюрприз разом з іншими двома учасницями проекту станцювати фламенко для холостяка. Після чого заспівала для нього іспанською пісню і саме її принц обрав для тіснішого спілкування. Але під час розмови дізнався, що Юлія незаймана. Що не просто здивувало його, а стало однією з причин того, що дівчина не отримала троянду на церемонії троянд і тим самим вибула з шоу.

Напередодні Юлія погодилась згадати той епізод.

– Які у вас враження залишила Барселона?

– Дуже гарні і яскраві. Я взагалі захоплююсь іспанською культурою. Тому з легкістю виконала пісню “Cambio dolor” Наталі Орейро. А те, що ми мали змогу навчитись танцювати фламенко у професійних хореографів — це взагалі шикарно. Мені надзвичайно приємно було те, що мене хвалили учителі, бо у танці я просто розслабилась — хотіла показати почуття і відчуття.

– Що Вам запам’яталось і сподобалось найбільше?

– Все. Там дуже гарна природа. Ці два тижні ми провели ніби у казці. Дуже сподобалось у Храмі Серця, який знаходиться біля розважального центру. У ньому беззупину понад 40 років звучить молитва. А всередині гармонія і спокій. Мабуть, найбільше привернули увагу таксисти у жовтих авто — у них зачіски цікаво викладені гелем.

– Дівчата купували одяг, а Ви що?

– Братам — м’яч і солодощі додому.

– Чи вистачало часу на спілкування з Френсісом, адже у телеверсії у вашу розмову з холостяком знову втрутилась Юля Смірнова?

– Ні, звичайно, бо ми лише почали знайомство. Якихось 5-10 хвилин замало для того, щоб дізнатись одне про одного. Але я точно можу сказати, що Френсіс добра і відкрита людина. Він сам запитав мене, от я і відкрилась, що незаймана.

– Як відреагував на ваше зізнання холостяк?

– Здивувався. Думаю, його це просто злякало і він насправді ще не готовий створити сім’ю. Сказав, що треба подумати… Я вважаю, якщо людина збирається думати, тобто ще не визначилась і вагається у виборі, ще не готова по-справжньому планувати стосунки і родину.

– Ви очікували, що залишите шоу саме на цьому етапі?

– Ні, навіть не думала, що моя життєва позиція настільки злякає його. Зараз не шкодую, що залишила телешоу. Та й на сцені пережила багато емоцій.

– Як відреагували дівчата на те, що ви пішли?

– Не знаю, напевне, зраділи.

– Ви прощались зі сльозами, а зараз почуття до принца такі ж?

– Після зйомок пройшло три місяці, трохи оговталась. Спочатку було дуже важко. Але мене і друзі, і знайомі підтримали. Я дуже їм вдячна за це. Кохання може як спалахнути, так і загаснути. І лише якщо його берегти, то переросте у любов.

– Чи раді, що взяли участь у шоу?

– Так.

– Зараз чим займаєтесь? Адже до зйомок у програмі ви залишили журналістику.

– Готую програму з вокальних естрадних пісень для концерту. Де далі залишусь: чи у Вінниці, чи у Києві — поки, не знаю.

– Чи погодились би Ви на зйомки у подібній програмі?

– Так. Бо після того, що пройшла, як побачила стільки різних людей — усе інше не страшне.

– Після програми число залицяльників збільшилось?

– Їх у мене ніколи не було мало. Проте, кожному я говорила, що те, що я з ними дружу, це не значить, що я можу дати щось більше.

– На вулицях упізнають?

– У дворі — так (Посміхається — Авт.). Кажуть: “О, холостяк пішов”.

– Зараз у вас є кохана людина?

– Так, є. Його я знаю давно, колись трохи зустрічались, це моє перше кохання.

 

По материалам myvin.com.ua

Залишити відповідь

Share via