Від центрального мосту до «Книжки» установлять туристичні вказівники

Протягом літа в центрі міста мають з’явитися 15 туристичних вказівників. Як виглядатимуть майбутні дороговкази, вінничани та гості міста вже можуть побачити на прикладі вказівника, розташованого у сквері ім. Козицького.

– Всього ми уже розмістили п’ять дороговказів, – каже начальник відділу у справах сім’ї молоді та туризму міськради Руслан Анфілов. – Вони мають різний вигляд – ми трохи поекспериментували, поки знайшли найкращий варіант. Зате на їх виготовлення і встановлення не витратили ні копійки коштів з міського бюджету. Ми домовилися з компанією-виробником, що, розробляючи ці дороговкази, вона потім отримає замовлення на виготовлення наступних.
Зараз розміщення дороговказів уже затверджено на виконкомі міськради програмою туристичної навігації. Сама ідея, за словами Руслана Анфілова, не нова і була запозичена в Одеси, Кракова та інших міст.
Майбутні дороговкази розташують у центрі міста: від центрального мосту і набережної до краю парку біля «Книжки».
На дороговказах стрілками вказуватимуться найближчі вулиці та туристичні об’єкти і відстань до них. Написи зроблені українською і російською мовами. А на самій конструкції – розміщено герб Вінниці.

 

 

20minut.ua 

Залишити відповідь

Share via