У Вінниці створили нову футбольну команду ФК «Вінниця»

У Вінниці, на базі аматорської футбольної команди «Держслужбовець» створили нову команду ФК «Вінниця». Команда налаштована на вихід у фінал аматорського Кубку України, а згодом і виступи у професійній лізі

Наразі тренується старий склад «Держслужбовця». У планах тренерів — у перспективі поповнити склад команди місцевими гравцями. Тренери вже шукають кандидатів.

Відтепер ФК «Вінниця»

Вінницьку обласну аматорську команду «Держслужбовець» від 19 липня називатимуть ФК «Вінниця». Нова команда тепер представлятиме наше місто в боротьбі за кубок України серед аматорських команд. А якщо вийдуть у фінал, то зможуть грати серед професійних команд.

Новий-старий тренер

Команда «Держслужбовець» — чемпіон Вінницької області серед аматорських команд. Зараз новоспечену команду тренує колишній виконуючий обов’язки головного тренера «Ниви» Олег Шумовицький.

Керівництво команди розглядає місцевих гравців, які можуть підсилити склад команди. Можливо до її основи потраплять колишні гравці «Ниви». Поки що команда тренується старим складом, але він поступово змінюватиметься.

— У нас йдуть активні тренування, — говорить гравець «Держслужбовця» Максим Сапон. — Олег Шумовицький дуже добрий тренер, і я радий, що маю змогу грати під його керівництвом. Ми всі налаштовуємо себе на гарний результат.

Мають шанси

Зараз ця команда має найбільше шансів стати головною командою міста після розпаду «Ниви». За словами директора «Ниви» Паші Касанова команда має міняти свій статус, якщо хоче заявлятись у подібні змагання.

— Нехай офіційно оформляють гравців, — каже Паша Касанов. — Щоб кожен у клубі був на своєму робочому місці, платять податки і тоді зможуть виступати.

20minut.uaДобавить комментарийВсе последние новости Украины сегодня и новости дня в мире на News UA