Трамвай обійде будинок на Барському шосе

Трамвайна лінія до Західного автовокзалу, яка наразі будується, буде прокладена не через, а в обхід будинку по Барському шосе, 1.

“Місто” вже повідомляло читачам, що, за проектом, трамвайні колії мали пролягти по землі, де збудований цей двоповерховий будинок і у якому мешкає дев’ять сімей. Міська влада заявляла про готовність купити мешканцям цих квартир житло. Але плани змінились.
– Вимоги, які надходили від мешканців будинку, для нас є неприйнятними та непосильними, – пояснив міський голова Володимир Гройсман. – Були навіть такі варіанти: за одну квартиру хотіли отримати п’ять квартир. У цьому році ми зустрічались із мешканцями. Ми говорили: “Будь ласка, не прописуйтесь. У вас квартира двокімнатна, вона має, умовно кажучи, 40 квадратних метрів, а за новими стандартами ви отримаєте 70 квадратних метрів. Але не може так бути, щоб давали квартиру окремо чоловіку, окремо дружині, бо вони розлучились, окремо доньці, окремо – сину… Ми не можемо собі це дозволити. Тому і робимо обхідний маршрут.
Нагадаємо, як раніше повідомляв міський голова, з кожною родиною цього будинку була окрема угода:
– Люди самі визначаються із найкращим мікрорайоном для них і їхніх дітей. Моє завдання – кожному із них видати ключі від гідної квартири, щоб не було жодних образ і кривотолків. За нормальну ціну житла ми домовились із будівельниками…
Щодо реконструкції вулиці Келецької, то міський голова розповів, що цього року планується виконати половину всіх запланованих робіт: об’єднати Келецьку і Барське шосе, прокласти трамвайні лінії. Наступного року проект планують завершити: збудувати трансформаторну підстанцію для трамваїв, з’єднати рейки з Хмельницьким шосе і влаштувати зупинки вздовж Барського шосе. Загальна вартість робіт – до 70 мільйонів гривень.

Таїса Олійник

misto.vn.ua 

Залишити відповідь

Share via